تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳:۱۴, ۲۹ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » اردیبل

تلاش برای تصویب نهایی ایجاد منطقه آزاد تجاری اردبیل

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: تا حصول نتیجه قطعی ایجاد منطقه آزاد تجاری استان، به این راحتی ها از تلاش دست برنخواهیم داشت.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: تا حصول نتیجه قطعی ایجاد منطقه آزاد تجاری استان، به این راحتی ها از تلاش دست برنخواهیم داشت.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، حجت الاسلام میر قسمت موسوی اصل ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) به عموم شیعیان جهان و با قدردانی از همشهریان و اهالی غیور استان که به جد پیگیر بحث ایجاد منطقه آزاد تجاری هستند گفت: خدمتگزاران استان در مجلس شورای اسلامی شبانه‌روز در تلاشند تا زحمات دو ساله تصویب منطقه آزاد تجاری استان نتیجه بدهد.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن انتخابات پیش رو نیز بنده مجلس را به هیچ وقت ترک نمی‌کنم و کار هر روزمان پیگیری و رایزنی در این خصوص است تا بالاخره این طرح به حول و قوه الهی به تصویب برسد.

موسوی اصل با تقدیر از عموم اهالی استان علی‌الخصوص همشهریان گرمی که از طریق پیامک و تماس تلفنی پیگیر به جد بحث ایجاد منطقه آزاد تجاری استان هستند افزود: موانع و مشکلات بسیاری نسبت به این موضوع ایجاد شده بود که بحمدالله با قدرت تمام از آنها رد شدیم.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرار بر این بود که یکشنبه این هفته لایحه ایجاد منطقه آزاد در مجلس به رای گذاشته شود که با موضوع برجام و با ارایه بودجه توسط دولت به مجلس در برنامه‌ها تداخل ایجاد شد اما امروز در دیداری که با رئیس مجلس و هیئت رئیسه و کمیسیون هیئت اقتصادی داشتیم هفته آینده طبق موافقت رئیس مجلس لایحه در صحن علنی مجلس به رای گذاشته می‌شود.

حجت الاسلام موسوی اصل در پایان با بیان اینکه خادمان مردم استان در مجلس شورای اسلامی تا حصول نتیجه قطعی به این راحتی‌ها از تلاش دست بر نخواهند داشت ادامه داد: چرا که مهربانی مردم غیور ما را از خستگی باز می‌دارد و باعث قوت قلبمان است.