تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸:۵۱, ۲۹ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » اردیبل

ضرورت تبدیل جشنواره زمستانی سرعین به یک برند بین‌المللی

فرماندار سرعین گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید فعال کردن حوزه گردشگری است.
فرماندار سرعین گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید فعال کردن حوزه گردشگری است.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، عاطف ناصری با بیان اینکه سرعین دومین شهر کشور از نظر هتل‌داری است، گفت: آب‌های گرم معدنی که در بصورت مدرن در سرعین ساخته شده‌اند، به نوعی زیرساخت محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید فعال کردن حوزه گردشگری است، افزود: جشنواره زمستانی سرعین نیز به نوعی نشاط و شادابی را برای اهالی سرعین ایجاد خواهد کرد.

ناصری با بیان اینکه باید جشنواره زمستانی سرعین را به یک برند بین‌المللی تبدیل کنیم، تصریح کرد: در عین‌حال تباید از دستاوردهای اقتصادی این جشنواره غافل شویم.

فرماندار سرعین خاطرنشان کرد: اگر به سرعین با نگاه سلیقه مردم، استفاده از ظرفیت‌های طبیعی، هوای پاک و زندگی سبز بنگریم، طبیعتاً هیچ نقطه‌ای به عظمت سرعین قابلیت ایجاد آرامش، نشاط و شادابی را ندارد.

رئیس ستاد سومین جشنواره زمستانی سرعین با بیان اینکه تاریخ گردشگری سرعین تنها بحث هتل و مراکز آبدرمانی نیست، تاکید کرد: بهترین آب و هوایی که برای سلامتی لازم است، در سرعین موجود است؛ چراکه رطوبت هوا 69 درصد، میزان بارندگی 492 میلی‌متر و متوسط دمای هوا در فصل تابستان نیز 15 درجه است.

وی خواستار شناساندن قابلیت‌های شهر سرعین بوسیله جشنواره زمستانی شد و گفت: در حوزه سلامت خانواده، هوا و طبیعت سرعین کم‌نظیر است.

ناصری با بیان اینکه اکنون بشر گرفتار مدرنیته، دیجیتال و فضای مجازی شده است، افزود: جشنواره سرعین می‌تواند ارتباط چهره به چهره بین خانواده‌ها را ایجاد کرده و از خود بیگانگی را از بین ببرد.