تاریخ انتشار: ۱۵:۵۲:۱۵, ۲۸ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » یزد

كسب رتبه اول كشور در بخش آموزش و تكريم ارباب رجوع توسط يزد

مدير عامل شركت آب و فتاضلاب استان يزد اعلام كرد كه اين شركت در سال جاري موفق به كسب رتبه اول از بين بين شركت‌هاي آبفا سراسر كشور در بخش آموزش و تكريم ارباب رجوع شده است.
مدير عامل شركت آب و فتاضلاب استان يزد اعلام كرد كه اين شركت در سال جاري موفق به كسب رتبه اول از بين بين شركت‌هاي آبفا سراسر كشور در بخش آموزش و تكريم ارباب رجوع شده است.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا،  علي اسلامي در جلسه شوراي فرهنگي و ديني كه با حضور مدير ستاد اقامه نماز استان و اعضاي شوراي فرهنگي و ديني شركت آبفا در محل اين شركت برگزار شد، گفت: شركت آبفا خدمت حياتي به مردم ارائه مي‌دهد و اگر شهروندي به دليل كوتاهي ما نتواند وظايف شرعي خود را به جا بياورد، شرعاً بايد پاسخگو باشيم .

وي با اشاره به اين كه شركت آبفا به صورت مستمر در راستاي برنامه‌ريزي و مديريت مسائل مربوط به حوزه آب و فاضلاب فعاليت مي‌كند، افزود: وضعيت خدمت‌رساني ما به مردم هر سال نسب به سال قبل ارتقاء يافته است.

اسلامي خاطرنشان كرد: علاوه بر كسب رتبه برتر ارزيابي عملكرد در سه سال اخير، در بخش آموزش و تكريم ارباب رجوع هم در سال جاري رتبه اول را در بين شركت هاي آبفا سراسر كشور كسب كرديم.

وي در پايان نيز، بانوان شركت را محجبه و عفيف دانست و گفت : خوشبختانه در زمينه عفاف و حجاب اقدامات فرهنگي مؤثري صورت گرفته است.

حجت الاسلام "حبيبيان" مدير ستاد اقامه نماز استان هم در اين نشست دليل تمام مشكلات اجتماعي، اقتصادي كه در جامعه و خانواده‌ها به وجود مي آيد را پيروي از هوا و هوس دانست كه نتيجه ضايع كردن نماز است.

وي اظهار كرد: اگر كاركنان و مديران ادارات، نماز را باور داشته باشند و در نماز جماعت حضور يابند، تمام مسائل سر و سامان مي‌گيرد و مشكلات اخلاقي نيز كم مي‌شود.

حبيبيان هم چنين تعيين پست مسئول امور فرهنگي و ديني در شركت آبفا را ارزشمند عنوان كرد .

در اين نشست با اهداء لوح تقديري از اعضاي شوراي فرهنگي شركت آبفا به دليل كسب رتبه برتر ويژه فعاليت‌هاي فرهنگي و ديني شركت‌هاي آب و فاضلاب سراسر كشور و كسب رتبه ويژه اقامه نماز در استان يزد تجليل شد.