تاریخ انتشار: ۱۳:۰۸:۲۴, ۲۸ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » کهکیلویه و بویراحمد

پیام جامعه دانشگاهیان دانشگاه یاسوج به مناسبت اجرای موفقیت آمیز برجام

جامعه دانشگاهیان دانشگاه دولتی یاسوج به مناسبت اجرای موفقیت آمیز برجام پیام صادر کردند
جامعه دانشگاهیان دانشگاه دولتی یاسوج به مناسبت اجرای موفقیت آمیز برجام  پیام صادر کردند

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است؛

بار دیگر بیرق عزت و اقتدار ایرانیان بر بلندای دنیا سایه گسترانید و شکوفه دیپلماسی مذاکره و گفتمان جنگ گریز و صلح طلب ملت شریف ایران به گُل نشست.

تلاش، همت و غیرت مردان دولت تدبیر و امید که در سایه ارشادات بی نظیر ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) باعث ارتقا جایگاه و شان سیاست ایران در جهان گشت نشان داد انتخاب مردم فهیم ایران در 24 خرداد سال 92 انتخاب شجاعت توام با منطق بود و گواهی داد این ملت، سرسوزنی بر سر منافع خود اهل معامله نخواهد بود.

دستگاه توانمند دیپلماسی دولت کریمه جناب دکتر روحانی با غلبه بر هیجان و احساس که باعث ایران هراسی در منطقه و جهان شده بود، حرکت در مسیر منافع ملت و تحت امر بودن ولایت فقیه را برای افکار عمومی داخل و خارج ایران به نمایش گذاشت.

نتیجه بخش بودن و به ثمرنشستن تلاشهای دولت عزیز در انجام «برجام» بی شک مسیر توسعه و شکوفایی همه بخش های اقتصادی، علمی، عمرانی و پژوهشی را هموارتر خواهد کرد و بر جامعه دانشگاهی لازم است با استفاده مفید از شرایط پیش آمده عزم خویش را در جهت سربلندی هر چه بیشتر ایران عزیز جزم نماید.

دانشگاه یاسوج نیز این اتفاق خجسته و مبارک را به همه دلسوزان ایران پاک، به ویژه رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، دستگاه نستوه دیپلماسی کشور، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه هم‌میهنان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.