تاریخ انتشار: ۱۱:۱۰:۰۰, ۲۷ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » قم

تشکیل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری قم

قائم‌مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری از تشکیل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری قم خبر داد.
قائم‌مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری از تشکیل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری قم خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، محمدرضا معرفت با اشاره به رویکرد توسعه‌آفرینی در سرمایه‌گذاری در شهر قم، اظهار کرد: طرح‌ها و برنامه‌های بسیاری خوبی برای رشد و توسعه سرمایه‌گذاری در استان قم شکل‌ گرفته است.

وی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های سرمایه‌گذاری قم را بسیار مهم و چشمگیر دانست و افزود: قم با وجود جایگاه ویژه در بین مسلمانان و شیعیان جهان و همچنین قابلیت‌های متنوع زائرپذیری و موقعیت جغرافیایی توانمندی‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد.

قائم‌مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری با تأکید بر اهمیت تغییر سازوکارها و زمینه‌سازی برای تسریع در روند سرمایه‌گذاری خاطرنشان کرد: با حضور شهردار جدید قم قابلیت‌ها و رویکردهای خوبی ایجادشده که در آینده نتایج آن را خواهیم دید.

وی از تشکیل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری قم خبر داد و گفت: سازوکار و اساسنامه این سازمان تهیه و به شورای اسلامی شهر ارائه ‌شده و با طی مراحل قانونی و تصویب مراجع موردنظر، این سازمان تشکیل می‌شود.

معرفت زمینه‌سازی برای رشد سرمایه‌گذاری در قم را امری ضروری عنوان و خاطرنشان کرد: قم توانمندی‌های شگرفی برای توسعه سرمایه‌گذاری دارد، اما درگذشته مشکلاتی بوده که با رفع آن‌ها به‌زودی شاهد رشد و ارتقای سرمایه‌گذاری در قم خواهیم بود.

وی بلوار پیامبر اعظم(ص)، بوستان‌های سطح شهر، بافت‌های فرسوده و... را از جمله طرح‌های قابل سرمایه‌گذاری در قم دانست و افزود: در این محورها طرح‌های متعددی تهیه‌ شده که به‌زودی در دستور کار سرمایه‌گذاری قرار می‌گیرد.