تاریخ انتشار: ۱۷:۰۷:۱۹, ۲۷ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » زنجان

فعال کردن واحدهای صنعتی غیرفعال زنجان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: از طریق همکاری سیستم بانکی و جذب سرمایه‌گذار واحدهای غیر فعال در شرکت شهرک‌های صنعتی باید مورد توجه قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: از طریق همکاری سیستم بانکی و جذب سرمایه‌گذار واحدهای غیر فعال در شرکت شهرک‌های صنعتی باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، ناصر صیدی گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان در زمینه توسعه بخش صنعت در استان چشم‌اندازی برای برنامه‌های اجرایی اولویت‌دار شرکت شهرک‌های صنعتی در سال‌های 95 و 96 در استان زنجان دارد.

وی با اشاره به برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی در حوزه صنایع کوچک عنوان کرد: توسعه خوشه کفش هیدج از جمله این برنامه‌ها است.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به راه‌اندازی و استقرار پورتال B2B اضافه کرد: این طرح در سطح ملی بوده و کار خود را از سال 94 آغاز کرده است.

صیدی با اشاره به اجرای برنامه عمل خوشه فرش ادامه داد: شناسایی و ثبت شرکت‌های تولیدی دانش برای بهره‌برداری از مزایای این شرکت‌ها در دستور کار فعالیت‌های این شرکت قرار دارد.

وی از پیگیری و فعال کردن واحدهای غیر فعال خبر داد و افزود: این اقدام از طریق تأمین نقدینگی مورد نیاز انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان اضافه کرد: فعال کردن واحدهای غیر فعال با همکاری سیستم بانکی و جذب شریک و سرمایه‌گذار، رفع مشکلات مربوط به دستگاه‌های اجرایی با هماهنگی استانداری و کارگروه رفع موانع تولید انجام می‌شود.

صیدی به ساماندهی مشاوران صنعتی اشاره و خاطرنشان کرد: هدف از این اقدام ارتقای توانمندی واحدهای صنعتی است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای توسعه پوشش حمایت بیمه‌ای واحدهای صنایع کوچک ادامه داد: این اقدام با همکاری بیمه ایران انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به تشکیل کنسرسیوم ‌های صادراتی و شرکت‌های متشکل از واحدهای صنایع کوچک مستقر در شهرک‌ها عنوان کرد: این اقدام با هدف تقویت توان صادراتی واحدها انجام می‌شود.

صیدی در ادامه از توسعه آموزش‌های کارآفرینی و مهارتی در سطح شهرک‌های صنعتی خبر داد.

 وی افزود: عملیاتی کردن کامل سیستم‌های MIS، استقرار و عملیاتی پورتال سازمانی، تجهیز اتاق سرور مطابق با استاندارد ISMS، برنامه‌ریزی افزایش یک هزار و 500 متر مربع زیر بنا به فضای اداری و اسکن کامل پرونده‌ها و حذف ارجاع فیزیکی پرونده‌ها به واحده از جمله اقدامات برنامه‌ریزی شده حوزه برنامه‌ریزی، مالی و اداری شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان است.

انتهای پیام/