تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱:۴۴, ۲۷ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خراسان شمالی

با اجرای برجام، صلح طلبی مردم ایران به دنیا نشان داده شد

رییس ستاد توسعه مردمی خراسان‌شمالی با اشاره به اجرایی شدن برجام گفت: این موفقیت، جناحی نیست و باید آن را پاس بداریم.
رییس ستاد توسعه مردمی خراسان‌شمالی با اشاره به اجرایی شدن برجام گفت: این موفقیت، جناحی نیست و باید آن را پاس بداریم.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، دکتر محمد حسین انصاری مود در مراسم تودیع و معارفه مدیر فرودگاه بجنورد افزود: ملت ایران سرانجام به برجام رسیدند و این امر ثابت می‌کند که ایرانی‌ها صلح طلب هستند و نه ستیزه جو.

وی با بیان اینکه هسته اولیه شکل گیری خراسان‌شمالی را باید در احداث فرودگاه در بجنورد جست و جو کرد، ادامه داد: بعد از مشهدی‌ها، بجنوردی‌ها از جمله افرادی بودند که بیشترین بلیط هواپیماها را خریداری می‌کردند و به همین دلیل مجوز ساخت فرودگاه در بجنورد به جای نیشابور و تربت حیدریه داده شد.

انصاری مود اظهار کرد: فرودگاه بجنورد بزرگترین پروژه مردمی این استان است که با اعتبار 40میلیارد ساخته شد.

وی تاکید کرد: اما مردم خراسان‌شمالی درخواست دارند تا پروازهای شب در فرودگاه بین المللی بجنورد انجام شود و این قولی بود که شرکت هواپیمایی اترک به مردم این خطه داد اما به آن عمل نکرد.

این مقام مسئول با اشاره به نوید خرید 115فروند هواپیما بعد از برجام توضیح داد: ما این نوید را می‌دهیم که مرکزی برای انجام پروازها به خاور دور باشیم و خراسان‌شمالی شایستگی انجام این امر را دارد.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون در کشور سابقه نداشته فرودگاهی که هنوز عملیاتی نشده، بین المللی شود اما این امر در فرودگاه بین المللی بجنورد به وقوع پیوسته است.

انتهای پیام/