تاریخ انتشار: ۱۹:۳۷:۱۱, ۲۶ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خراسان شمالی

اهتمام سازمان مدیریت برنامه‌ریزی نسبت به طرح‌های نیمه‌تمام خراسان شمالی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی گفت: سازمان مدیریت برنامه‌ریزی نسبت به طرح‌های نیمه‌تمام در استان اهتمام دارد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی گفت: سازمان مدیریت برنامه‌ریزی نسبت به طرح‌های نیمه‌تمام در استان اهتمام دارد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، مجید پورعیسی در نشست با فعالان فرهنگی خراسان شمالی اظهار کرد: هم‌اکنون طرح‌های مختلف نیمه‌تمام در استان وجود داشته که باید اجرا و تکمیل شوند.

وی بیان کرد: البته اولویت این طرح‌های نیمه‌تمام در استان با طرح‌هایی بوده که دارای پیشرفت فیزیکی بالایی باشند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی اظهار کرد: سازمان مدیریت برنامه‌ریزی نسبت به طرح‌های نیمه‌تمام در استان اهتمام خاصی دارد تا این طرح‌ها، برای عمران و آبادانی استان خراسان شمالی به نتیجه برسند.

پورعیسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تدوین سند آمایش سرزمینی استان گفت: اساساً پایه و اساس برنامه‌ها بر اساس این سند آمایش است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی، افزود: اکنون طرح‌ها بر اساس این سندهای بالا دستی تهیه می‌شوند.

وی درباره اعتبارات شهرستان‌های استان گفت: تمام سعی و تلاش ما بر این بوده تا این اعتبارات به طور عادلانه تقسیم شود تا شاخص‌های مختلف در این شهرستان‌ها ارتقاء یابد.

به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی؛ در توزیع اعتبارات شهرستانی به شاخص‌هایی چون جمعیت، وسعت و سایر فاکتورها توجه شده تا اهداف مورد نظر در رشد شاخص‌های استان محقق شود.

این مسئول در پایان توضیح داد: این موضوعات در نشست‌های مختلف شورای برنامه‌ریزی استان هم مورد بحث، تبادل نظر و تصمیم‌گیری قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/