تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰:۳۸, ۲۳ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » قزوین

احداث شهرک صنعتی ایران‌خودرو در تاکستان

استاندار قزوین گفت: شهرک صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان و در فاز نخست در مساحت ۵۰ هکتاری احداث می‌شود.
استاندار قزوین گفت: شهرک صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان و در فاز نخست در مساحت ۵۰ هکتاری احداث می‌شود.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، فریدون همتی در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری استان قزوین که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: شهرک صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان و در فاز نخست در مساحت 50 هکتاری احداث می‌شود.

وی بیان کرد: در مسیر احداث شهرک صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان موانع و مشکلاتی به وجود آمده بود که رفع این مشکلات نیازمند تعامل و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی مربوط و شرکت ایران خودرو است.

استاندار قزوین تصریح کرد: مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در زمینه عملیاتی کردن پروژه راه‌اندازی شهرک صنعتی ایران خودرو اعلام آمادگی کردند چراکه اجرای این پروژه در رونق اقتصادی، اشتغالزایی و افزایش تولیدات داخلی نقش بسزایی دارد.

همتی با اشاره به احداث فاز به فاز شهرک صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان عنوان کرد: شهرک صنعتی ایران خودرو به صورت فاز به فاز در شهرستان تاکستان احداث می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 800 هکتار زمین برای احداث شهرک صنعتی ایران خودرو در نظر گرفته شده است که در فاز نخست این شهرک صنعتی در زمینی به مساحت 50 هکتار احداث می‌شود.

استاندار قزوین گفت: مدیران و مسئولان مربوط باید در زمینه رفع مشکلات و موانع احداث شهرک صنعتی ایران خودرو در شهرستان تاکستان اقدامات لازم را انجام دهند و این امر را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

انتهای پیام/