تاریخ انتشار: ۱۹:۲۸:۳۵, ۲۳ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » قزوین

احداث باغ گیاه‌شناسی در استان قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: باغ گیاه‌شناسی در اردوگاه شهیدبابایی استان قزوین احداث می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: باغ گیاه‌شناسی در اردوگاه شهیدبابایی استان قزوین احداث می‌شود.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، سالار قاسمی در جلسه بررسی وضعیت اردوگاه‌های استان قزوین که در سالن جلسات آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: باغ گیاه‌شناسی در اردوگاه شهیدبابایی استان قزوین احداث می‌شود.

وی بیان کرد: اردوگاه شهید بابایی یکی از اردوگاه‌های مهم استان قزوین به شمار می‌رود چراکه با توجه به نزدیک بودن به پایتخت ظرفیت تبدیل شدن به اردوگاه کشوری را دارد که این امر باید مورد توجه و تاکید مدیران و مسئولان مربوط قرار بگیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به حضور سالانه بیش از 14 هزار نفر در اردوگاه شهیدبابایی تصریح کرد: اردوگاه شهیدبابایی مساحتی بیش از 120 هکتار داشته که براساس آمارهای بدست آمده سالانه بیش از 14 هزار نفر در این اردوگاه حضور دارند.

قاسمی با بیان این مطلب که غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، خاطرنشان کرد: احداث باغ گیاه‌شناسی در اردوگاه شهیدبابایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده چراکه در غنی‌سازی اوقات فراغت و آشنایی دانش‌آموزان با انواع گیاه‌ها اثرگذار است.

وی ادامه داد: مدیران و مربیان مدارس باید از ظرفیت آموزش و پرورش در راستای فرهنگ‌سازی حفظ منابع طبیعی در جامعه استفاده کرده و این امر مهم را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

انتهای پیام/