تاریخ انتشار: ۱۶:۰۳:۴۰, ۲۴ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » قزوین

برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات مهارت ملی در استان قزوین

‌مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در استان قزوین برگزار می‌شود.

‌مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، سید محمد حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت از یازدهم تا چهاردهم بهمن ماه با شرکت کارآموزان استان‌های مختلف کشور در استان قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات با هدف شناسایی و انتخاب افراد برتر در حوزه کسب و کار و استفاده از ظرفیت آنها برگزار می‌شود، این در حالی است که ظرفیت این افراد می‌تواند در ترویج و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی، کار و کارآفرینی به‌کار گرفته شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین با اشاره به اینکه امیدواریم جوانان استان قزوین در این دوره از مسابقات رتبه‌های برتر را کسب کنند عنوان کرد: در این دوره از رقابت‌ها هفت نفر از استان قزوین شرکت کرده‌اند که سطح مهارت آنها در رشته‌های مختلف قابل قبول است.

وی بابیان اینکه استان قزوین در شانزدهمین دوره ازمسابقات ملی مهارت با هفت رشته حضورپیدا می‌کند گفت: جعفر قلی زاده دررشته جوشکاری، محمد خلج درآجرچینی، جواد سیفی در کاشی‌کاری دیوار و کف، پیمان دارشی در رشته فناوری اتومبیل، رایمند زاجکانی دررشته فناوری اطلاعات، مصطفی یارکه سلخوری در رشته فرز و مهدی قربانی در رشته کابینت‌سازی چوبی خود را برای شرکت در اردوی آماده‌سازی مسابقات کشوری آماده می‌کنند.

حسینی با اشاره به اینکه شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در بهمن ماه امسال با حضور 31 استان در استان البرز برگزار می‌شود افزود: به برگزیدگان برتر تسهیلاتی از قبیل لوح تقدیر، مدال، حمایت‌های مادی و معنوی، معرفی به بنیاد ملی نخبگان و استفاده از برگزیدگان به عنوان مربیان آموزشی و غیره اعطا می‌شود.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان قزوین خاطرنشان کرد: همچنین برگزیدگان کشور به مسابقات جهانی مهارت که در سال 2017 در ابوظبی برگزار می‌شود اعزام می‌شود.

انتهای پیام/