تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹:۱۵, ۲۲ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » سیستان و بلوچستان

توجه به محرومیت‌زدایی و عدالت‌ فضایی در تدوین بودجه ۹۵ شهرداری زاهدان

شهردار زاهدان گفت: توجه به محرومیت‌زدایی و عدالت‌ فضایی، کالبدی در تدوین بودجه و برنامه‌ی سال آینده شهرداری زاهدان قرار دارد.
شهردار زاهدان گفت: توجه به محرومیت‌زدایی و عدالت‌ فضایی، کالبدی در تدوین بودجه و برنامه‌ی سال آینده شهرداری زاهدان قرار دارد.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، سیدمسلم  سیدالحسینی در نشست معاونان و مدیران مناطق پنج‌گانه شهر زاهدان، با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به محرومیت‌زدایی و عدالت فضایی، کالبدی در تدوین بودجه و برنامه سال 95 شهرداری اظهار داشت: تدوین بودجه‌ سال‌آینده در 3 بخش درآمدی، هزینه و عمرانی از طریق دستورالعمل تهیه شده و استفاده از تجارب گذشته و همچنین توجه به سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی وزارت کشور و شورای اسلامی صورت گرفته است.

شهردار زاهدان با اشاره به تشکیل کارگروه‌های فنی درباره تدوین بودجه گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام، توجه به پروژه‌های مردم محور و پروژه‌های شاخص شهری باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با تاکید بر توجه به سیستم ارتقاء عملکرد کارکنان و مدیران و اقدام بر‌اساس توانمندی‌ها و شاخص‌های پیش‌بینی شده اظهار داشت: نظام گزارش‌دهی باید نظام‌مند باشد ضمن اینکه پیش‌بینی دوره‌های آموزشی مورد نیاز در دستور کار قرار گیرد.

سیدالحسینی تصریح کرد: مباحث مربوط به آسفالت، مبلمان، نورپردازی و پیاده‌روسازی در بودجه‌ سال آینده در اولویت است و خواستار توجه بیشتر در زمینه سیما و منظر شهری شد.

انتهای پیام/