تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳:۴۴, ۲۲ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » زنجان

احداث سالن‌های چند منظوره مدیریت بحران در زنجان

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان از تکمیل شش سالن چند منظوره مدیریت بحران در استان زنجان خبر داد و گفت: سالن‌های چند منظوره مدیریت بحران در استان زنجان احداث می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان از تکمیل شش سالن چند منظوره مدیریت بحران در استان زنجان خبر داد و گفت: سالن‌های چند منظوره مدیریت بحران در استان زنجان احداث می‌شود.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، صفی‌الله کرامتی اظهار داشت: احداث 14 سالن چند منظوره مدیریت بحران در استان زنجان آغاز شده که از این تعداد، پروژه احداث شش سالن تکمیل شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هشت سالن نیمه کاره مدیریت بحران با پیشرفت 55 درصد در استان زنجان در دست احداث است، عنوان کرد: برای تکمیل این سالنها پیگیریهای لازم انجام می‌شود که تکمیل این پروژه‌ها بیشتر با همکاری شهرداریهای استان انجام می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با بیان احداث سالن‌های مدریت بحران در شهرستانهای سلطانیه، خرمدره و پارک بانوان زنجان افزود: زمین احداث هریک از سالن‌های مدیریت بحران توسط شهرداری خریداری شده و با تأمین اعتبار مدیریت بحران پروژه احداث این سالن‌ها نیز تکمیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات لازم برای احداث سالن‌های مدریت بحران تا پایان سال تأمین می‌شود، گفت: برای تکمیل ساختمان مدیریت بحران و تکمیل این سالن‌ها نیازمند تأمین اعتبار 10 میلیارد تومانی هستیم.

کرامتی عنوان کرد: در زمینه پایگاههای امدادی، راهداری و اورژانس مطالعاتی انجام شده است که برای اجرای طرحهای متنوع در راستای توسعه این مراکز نیازمند تأمین اعتبار هستیم.

وی با بیان اینکه مطالعات و ارزیابی اورژانس، آتش‌نشانی و هلال احمر استان زنجان انجام شده است، گفت: برای تجهیز این مراکز در خواست‌هایی با امضای استاندار زنجان برای جذب حمایتهای دولتی انجام شده است. 

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان به وضعیت مطلوب استان زنجان در عرصه مدیریت بحران نسبت به دیگر استانهای کشور اشاره کرد و گفت: در خصوص سالن‌های چند منظوره مدیریت بحران باید برای هر 50 نفر یک سالن ایجاد شود که در این زمینه به نرم کشوری رسیده‌ایم.

انتهای پیام/