تاریخ انتشار: ۱۸:۴۵:۵۷, ۲۰ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » ایلام

لزوم توحه به کشاورزی و دامداری ایلام

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: حوزه‌های کشاورزی و دامداری برای اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در ایلام بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: حوزه‌های کشاورزی و دامداری برای اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در ایلام بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان ایلام، اظهار داشت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در استان باید مدیریت شود و لازم است که نمایشگاه دائمی کتاب در استان دایر شود.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های کتاب در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه نقش بسیار ویژه‌ای دارد، افزود: با بالا رفتن سرانه مطالعه در استان بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی نیز برطرف می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام عنوان کرد: دشمنان از هر دری به دنبال نفوذ به کشور ما هستند و راه فرهنگی را در راس نفوذ خود در سایر حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی قرار داده‌اند.

وی با تأکید بر راه اندازی دارالقرآن در استان ایلام به عنوان محل تمرکز فعالیت‌های قرآنی، خاطرنشان کرد: لازم است که این مرکز در استان برپا شود.

لطفی تصریح کرد: آنچه که دشمنان را می‌تواند به عقب براند اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است که می‌تواند اوضاع اقتصادی کشور را رونق بخشد.

وی افزود: دشمنان به دنبال ضربه زدن به ما هستند و با کارشکنی در زمینه اجرای برجام به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی هستند به گونه‌ای که قیمت نفت ما را تا حد بسیار زیادی پایین آورده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام تصریح کرد: باید پیگیری کرد که هر استان در چه زمینه‌هایی توانایی و ظرفیت دارد و‌‌ همان بخش را مورد توجه ویژه قرار داد.

وی گفت: استان ایلام در زمینه‌های کشاورزی و دامداری ظرفیت بسیار خوبی دارد که می‌توان در زمینه اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار بگیرد.

انتهای پیام/