تاریخ انتشار: ۱۸:۲۵:۵۶, ۱۵ دی ۱۳۹۴
صفحه استان ها » کرمانشاه

تأیید صلاحیت ۱۰۱ کاندیدای انتخابات مجلس در کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه با اشاره به نام‌نویسی ۱۱۶ نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه این شهرستان گفت: ۱۰۱ نفر از این کاندیداها تأیید صلاحیت شدند.

به گزارش اعتدال به نقل از تسنیم، فضل‌الله رنجبر گفت: کار بررسی تأیید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شب گذشته در هیئت اجرایی به پایان رسید که پس از انجام بررسی‌های لازم در نهایت صلاحیت 13 نفر تأیید نشد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه گفت: دو نفر از افرادی که داوطلب نمایندگی مجلس برای این حوزه انتخابیه شده بودند انصراف خود را اعلام کردند.

رنجبر افزود: افرادی که رد صلاحیت شده‌اند در صورت داشتن اعتراض از امروز و به مدت چهار روز فرصت دارند تا اعتراض کتبی خود را به هیئت نظارت بر انتخابات استان تحویل دهند.

وی عنوان کرد: هیئت نظارت نیز پس از دریافت شکایات از روز شنبه آینده 18 دی ماه به مدت یک هفته به شکایات کاندیداهای رد صلاحیت شده رسیدگی و در 26 دی ماه نیز نتیجه را به فرمانداری کرمانشاه اعلام می‌کنند.

فرماندار کرمانشاه افزود: هیئت نظارت بر انتخابات با هماهنگی هیئت مرکزی نظارت هم می‌توانند صلاحیت افراد رد شده را تأیید و هم صلاحیت افراد تأیید شده را رد کنند.

وی اظهار کرد: افرادی که رد صلاحیت شده‌اند امروز نتیجه با ارائه دلیل به آن‌ها اعلام می‌شود تا در صورتی که اعتراضی دارند به‌طور کتبی به هیئت نظارت بر انتخابات استان اعلام کنند.

انتهای پیام /