تاریخ انتشار: ۰۸:۰۹:۰۳, ۶ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » تهران

اطلاعیه شماره 11 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر

هشدارهای  ستاد  مرکزی  هماهنگی  خدمات  سفر  برای  پایان  موج  اول  سفرها 
 
در آستانه اتمام تعطیلات رسمی نوروزی و با توجه به پایان موج اول سفرها هموطنان و ارزیابی های به عمل آمده از خدمات ارائه شده، دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اطلاعیه¬ای خود را بشرح ذیل صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

از دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و واحدهای تابعه استانی مصرانه درخواست می شود بر نحوه خدمات رسانی کلیه پایانه های حمل و نقل، شرکت های حمل و نقل زمینی ، هوایی و ریلی، اماکن خدمات بین راهی و پایگاه های امدادی هلال احمر نظارت دقیق بعمل آورده تا موجبات رضایتمندی مسافرین محترم که در این مرحله سفر خود را به پایان رسانده و به شهرهای خود باز می گردند فراهم شود.

آمادگی و هماهنگی ستادهای اجرایی استانها در ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی و همکاری و مشارکت مردم با خدمتگزاران امر سفر در حد مطلوبی ارزیابی می شود و لازم است نظارت و کنترل موجود بر واحدها و مراکز خدماتی مرتبط با سفر را با قوت فعلی حفظ نمایند.

باتوجه به تمرکز و تردد پرحجم مسافران در برخی شهرها و مقاصد رایج گردشگری و نظر به وجود جاذبه های دیدنی در سراسر میهن اسلامی، توصیه می شود برنامه ریزی و اطلاع رسانی لازم در خصوص معرفی مناطق کمتر دیده شده و توزیع منطقی سفر در سراسر کشور مد نظر قرار گیرد.

ضمن بررسی شکایات و انتقادات واصله در خصوص نحوه عملکرد تاسیسات و موسسات گردشگری برنامه ریزی لازم برای رفع نواقص و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده در دستور کار قرار گیرد.

سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات 09629
سامانه اطلاع رسانی پیامکی جاذبه های گردشگری 7070