تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶:۱۶, ۷ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » تهران
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک جاده های کشور

ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی وغربی کشور / کشته شدن 23 نفر درحوادث جاده ای پنجمین روز نوروز95

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک جاده ای کشور از کندی تردد خودروها و ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمال و غرب کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی خدمات سفر سرهنگ رحمانی گفت : ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور کرج – چالوس ، محدوده های مرزن آباد تا تونل کندوان و محدوده گچسر، محور هراز محدوده های تونل تکاور 2 ، گزنک ، سه راهی لاسم و کهرود مسیر جنوب به شمال و محدوده پارک جنگلی آمل تا نارنجستان مسیر شمال به جنوب ، محور فیروزکوه از شیرگاه به سوادکوه ، مسیر شمال به جنوب و محور قزوین - رشت محدوده منجیل و رودبار مسیر شمال به جنوب ترافیک نیمه سنگین می باشد .

وی افزود : در استان آذربایجان غربی محور ماکو نیز بارش باران موجب کندی تردد خودروها شده است.

جان باختن 23 نفر در حوادث رانندگی پنجمین روز از تعطیلات نوروز 95

رئیس ستاد عملیات بحران وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی کشور نیز از کشته شدن  23 نفر در حوادث رانندگی پنجم فروردین خبرداد.

مجتبی خالدی گفت : تلخ ترین حادثه ثبت شده در این روز برخورد دو دستگاه پراید و پژو در محور کازرون به شیراز بود که یک نفر در محل حادثه و پنج نفر صبح امروز در بیمارستان جان خود را ازدست دادند.

وی اظهار داشت : بیش از 1700 حادثه رانندگی در کشور ثبت شد که از این تعداد 1400 نفر به بیمارستان اعزام و 1700    نفر نیز در محل حادثه درمان شدند.