تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴:۱۴, ۵ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » قزوین
با حضور هنرمندان 9 استان انجام شد

برپایی نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی نوروز 95 در قزوین

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر قزوین گفت: نمایشگاه منطقه ای با حضور هنرمندان 9 استان زنجان، همدان، گیلان، البرز، تهران، آذربایجان شرقی، قم، مرکزی و مازنداران در مجموعه دولتخانه استان قزوین به منظور بازدید گردشگران نوروزی برپا شد. 


به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، محمدعلی حضرتیها گفت: مجموعه تاریخی دولتخانه با بیش از هشت هکتار مساحت در ایام نوروز یک از مراکز اصلی برگزاری برنامه های نوروزی قزوین است.

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر قزوین افزود: گذرمشاهیر با هدف معرفی بزرگان قزوین در مجموعه، برگزاری مسابقه کالسکه رانی، آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با همکاری معاونت راهنمایی و رانندگی ، برگزاری پنج جشنواره اسباب بازی و بازیهای کودکان از ویژه برنامه های این مجموعه تاریخی است.

حضرتیها در پاسخ به اقدامات صورت گرفته برای تسهیل سفر گردشگران این استان گفت: برای نوروز 95، معرفی جاذبه های گردشگری، اقامتگاه ها، مراکز درمانی و خدماتی قزوین با استفاده از نرم افزارهای اطلاع رسانی در دستور کار داریم علاوه بر آن بیش از یک میلیون بروشور چاپ شده است که در این ایام میان گردشگران توزیع می شود.