تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰:۳۰, ۵ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » البرز
دبیر اجرایی ستاد خدمات سفرالبرز؛

قیمت هتل های البرز در نوروز 95 افزایش نداشته است/تهیه نقشه تخصصی گردشگری و اطلس راه های البرز برای نخستین بار

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر البرز گفت: با هدف افزایش ماندگاری گردشگران، هتل های استان البرز در نوروز 95 افزایش قیمت ندارند و خدمات اقامتی با تخفیف ارائه می شود.


به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، عبدالناصر میرچی از تهیه نقشه گردشگری این استان در نوروز 95 خبر داد و گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری البرز برای نخستین بار نقشه ردشگری استان، نقشه گردشگری شهرستان ها و همچنین اطلس راه ها و تصاویر هوایی را تهیه و منتشرکرد.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر البرز گفت: معرفی جاذبه های گردشگری البرز در قالب تورهای رایگان یک روزه در روزهای  25 تا 28 اسفند94 و نیز 4 تا 8 فروردین 95 از دیگر برنامه های ستاد گردشگری استان است.

میرچی ادامه داد: محوطه تاریخی ازبک نیز برای نخستین بار به صورت رایگان پذیرای گردشگران است، علاوه بر آن بازارچه صنایع دستی در کاخ موزه مروارید با نمایش دست ساخته ها، صنایع دستی، پوشاک و غذاهای محلی با تخفیف 15درصد برپا شد.

وی ادامه داد: با هدف افزایش سطح کیفیت خدمات به گردشگران، گروههای تخصصی متشکل از کارشناسان علوم پزشکی، نظارت بر اماکن عمومی، صنت، معدن و تجارت، حمل و نقل و پایانه ها، میراث فرهنگی و دادگستری به صورت شبانه روزی بر اماکن عمومی، اقامتگاه ها، و مراکز خدماتی نظارت دارند.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر البرز خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری توسط دفاتر مسافرتی و ارائه خدمات رایگان توسط مراکز پذیرایی بین راهی از دیگر خدمات ارائه شده در ایام نوروز در استان البزر است.