تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷:۵۰, ۵ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » خراسان جنوبی
دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان خراسان جنوبی:

تورها رالی کویر فرصتی برای معرفی ظرفیت های بی نظیر گردشگری خراسان جنوبی/ اجرای برنامه کوزه شکنی در قائن و بیرجند در نوروز 95

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان خراسان جنوبی گفت: تورها رالی کویر فرصتی برای معرفی ظرفیت های بی نظیر گردشگری استان و حضور گردشگران خارجی است.


به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، حسین رمضانی اظهار داشت: به رغم ظرفیت های گسترده استان، موضوع گردشگری خراسان جنوبی به واسطه جوان بودن این استان هنوز در سطح مطلب نیست با این حال در سال های گذشته تلاش هایی برای گسترش زیرساخت های استان صورت پذیرفت.

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان خراسان جنوبی با توجه به لزوم معرفی جاذبه های استان به مسافران، تاکید کرد: یکی از اولویت های اصلی ستاد هماهنگی خدمات سفر، معرفی جاذبه های استان است و در این رابطه شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی می تواند به تسریع این مهم بیانجامد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی یادآور شد: امسال در نظر داریم برای برای معرفی جاذبه های گردشگری استان از ابزارها و ظرفیت های موجود مانند صدا و سیما استفاده کنیم .

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان خراسان جنوبی در رابطه با برنامه های خاص نوروز 95 گفت: استان خراسان جنوبی جزء 12 استانی است که برنامه نوروزگاه را با هدف معرفی آئین و سنت های گذشته و باستانی کشور در ایام نوروز 95 برگزار می کند که در این راستا می توان به برنامه هایی کوزه شکنی در قائن و بیرجند اشاره داشت.