تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵:۴۸, ۴ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » خراسان رضوی
عصر امروز در مشهد صورت گرفت

ديدار وزير كشور به همراه رئيس ستاد مركزي هماهنگي خدمات سفر با خانواده شهداء

وزير كشور به همراه رئيس ستاد مركزي هماهنگي خدمات سفر كشور، استاندار خراسان رضوي، دبير و جمعي از اعضاء ستاد اجرايي خدمات سفر استان خراسان رضوي در دیدار خانواده های شهیدان محمدی مفرد و اعتمادی عیدگاهی از مقام شامخ این شهداء تجلیل کردند.


به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومي ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، عبدالرضا رحماني فضلي به همراه مرتضي رحماني موحد و عليرضا رشيديان استاندار خراسان رضوي و جمعي مديران و مسئولان استان و نيز روساي كميته هاي ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان رضوي با حضور در منزل گرانقدر به مقام شامخ شهداي مدافع حرم اداي احترام كردند.

در اين ديدار پدر شهيد جواد (مهدي) محمدي مفرد نيز ضمن تشكر از حضور مسئولان و مديران كشوري و استاني به بيان خاطراتي از فرزند شهيدش پرداخت.

در ادامه هم چنين وزير كشور به همراه مرتضي رحماني موحد و عليرضا رشيديان استاندار خراسان رضوي و جمعي مديران و مسئولان استان و نيز روساي كميته هاي ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان رضوي به ديدار خانواده شهيدان اعتمادي عيدگاهي رفتند.

گفتنی است رحمانی موحد رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری سازمان در جریان سفر به مشهد و همراه با رحمانی فضلی وزیر کشور از مترو، ترمینال، فرودگاه، راه آهن، ستاد اسکان فرهنگیان، پلیس راه ملک آباد و سایر دستگاه های اجرایی استان از نحوه ارائه خدمت رسانی به زائران حریم بازدید نموده و با حضور در منزل خانواده معزز شهدا از آنان تجلیل کردند.