تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶:۵۱, ۴ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » تهران
مدیرکل نظارت و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی خبرداد؛

انجام بیش از 17 هزار مورد بازرسی مشترک در روزهای آغازین طرح نوروزی/ محکومیت 377 میلیارد ریالی پرونده های نوروزی تعزیراتی

مدیرکل نظارت و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: از 16تا 28 اسفندماه، 17  هزار و 905 مورد بازرسی مشترک از مراکز هدف صورت گرفته است.

به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، محمد حسن سرابیان اظهار کرد: اجرای طرح کشیک نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی که از 16 اسفندماه آغاز شده، تا 14 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه گشت های مشترک از مراکز هدف با همکاری دستگاه های نظارتی انجام می شود، افزود: در قالب طرح نوروزی95، شعب ثابت و سیار سازمان تعزیرات حکومتی به صورت ویژه از ساعت 8 صبح تا 21 فعال بوده و به پرونده های متشکله از سوی سازمان ها و دستگاه های نظارتی رسیدگی می کنند.

مدیرکل نظارت و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز 95 مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی رستوران ها و سالن های غذاخوری و اغذیه فروشی و قنادی ها، میادین میوه تره بار، مراکز اسکان و اقامتگاه های درون و برون شهری و اماکن تاریخی در قالب گشت های مشترک مورد بازرسی قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه از آغاز اجرای طرح نوروزی تاکنون 21 هزار و 525 پرونده در شعب سازمان مورد بررسی قرار گرفته است، ادامه داد: از ۱۶ تا ۲۸ اسفند، در مجموع ۱۷ هزار و ۹۵ مورد بازرسی در قالب گشت های مشترک تعزیرات با همراهی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، کارشناسان موسسه استاندارد، اصناف، نیروی انتظامی و جهادکشاورزی انجام شده است.

سرابیان بیان کرد: میزان محکومیت پرونده های رسیدگی شده در ایام کشیک نوروزی ۳۷۷ میلیارد و ۱۸۶ میلیون و ۲۵۴ هزار و ۹۴۶ ریال بوده که نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
مدیرکل نظارت و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: مردم می توانند با سامانه 124 صنعت، معدن و تجارت و یا با سامانه پیامکی 30009651 شکایت خود را اعلام کنند تا در اسرع وقت پس از تشکیل پرونده توسط بازرسان دستگاه های نظارتی، نسبت به صدور و اجرای حکم اقدام شود.