تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰:۱۲, ۲ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » مرکزی
دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان مرکزی عنوان کرد

استقبال از مسافران نوروزی با شاخه های گل در اراک/ معرفی اراک با اتوبوس های اراک گردی در نوروز 95

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان مرکزی گفت:  به مناسبت اولین روز بهار، استاندار و مسئولین استان در مبادی ورودی اراک با شاخه های گل از مسافرین نوروزی استقبال کردند.


به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، سیدمحمد حسینی با اشاره به تمهیدات و اقدامات خاص برای مسافرین نوروزی گفت: علاوه بر تشکیل ستاد و کمیته های مربوطه و ابلاغ مسئولیت ها و وظایف به همه اعضای ستاد و دستگاه های مربوطه، ویژه برنامه هایی برای مسافرین پیش بینی شده است.

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر استان مرکزی ادامه داد: به مناسبت اولین روز بهار، استاندار و سایر مسئولان استان در مبادی شهر اراک از مسافرین استقبال کردند که در این راستا به حدود 100 مسافران سوغات و هدایایی داده شده و با شاخه های گل از آنان استقبال شد ضمن اینکه گروه موسیقی محلی نیز برنامه خاصی را برای مردم اجرا کرد.

وی تاکید کرد: اتوبوس های اراک گردی نیز در مبادی شهر اراک تدارک دیده شده تا مسافرین ماشین های خود را در پارکینگ ها پارک کنند و با اتوبوس همراه با راهنمایان سفر، از موزه ها، بازارهای و سایر جاذبه های شهر اراک بازدید داشته باشند.
به گفته این مقام مسئول، حدود 700 هزار نقشه و بروشورهای گردشگری نیز آماده شده تا اطلاع رسانی بهتری به مسافران نوروزی صورت گیرد.

حسینی با اشاره به نقش صنایع دستی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری، افزود: غرفه های صنایع دستی به منظور معرفی سوغات و صنایع دستی استان تدارک شده است.