تاریخ انتشار: ۱۱:۱۲:۳۱, ۲ فروردین ۱۳۹۵
صفحه استان ها » بوشهر
در نوروز 95 صورت می گیرد

ایجاد کمپینگ های اسکان موقت در نوار سواحلی بوشهر

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر از برپایی کمپینگ های اسکان موقت در طول نوار ساحلی این استان به منظور اسکان مسافران نوروزی 95 خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر محمد ابراهیم فروزانی اظهار داشت: برپایی این کمپینگ ها همواره مورد استقبال گردشگران واقع می شود علاوه بر آن با هماهنگی که با اداره کل آموزش و پرورش استان صورت گرفت، مقرر شد از فضای مدارس نیز برای اسکان مسافران استفاده شود.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر اذعان داشت: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته بهترین خدمات را به گردشگران نوروزی ارائه دهیم.

فروزانی گفت: این استان به دلیل جاذبه های قابل توجه و نیز طبیعت زیبایی که دارد در ایام نوروز از مقاصد گردشگران نوروزی است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر با ارائه مصداق هایی از جاذبه های گردشگری استان بوشهر، یادآور شد: فاز نخست دو دهکده گردشگری ساحلی این استان چند روز قبل توسط سلطانی فر معاون ریاست جمهوری به بهره برداری رسید. 
به گفته فروزانی در فاز نخست بهره برداری بیش از 7 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر ادامه داد: علاوه بر آن، دهکده گردشگری ساحلی امید بوشهر نیز با وسعت 14 هکتاری و سرمایه گذاری 14 میلیارد تومان مورد بهره برداری گردشگران است.
وی با اشاره به استقبال گردشگران در بازدید از این مجموعه عنوان داشت: این دهکده(ساحلی امید بوشهر) قابلیت این را دارد که تا حدود 80 هکتار نیز توسعه یابد.