تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶:۲۱, ۳ اسفند ۱۳۹۴
صفحه استان ها » اصفهان

فقط خدا؛ اعتقاد انتخاباتی من است

در دوره قبل هم من چیزی را انتخاب کردم که اعتقادم بودم و نه شعارم که من فقط خدا را انتخاب کردم یعنی همه چیز اوست و غیراو چیزی نیست
سکینه عمرانی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال در مورد شعار انتخاباتی اش گفت: در دوره قبل هم من چیزی را انتخاب کردم که اعتقادم بودم و نه شعارم که من فقط خدا را انتخاب کردم یعنی همه چیز اوست و غیراو چیزی نیست.وی ادامه داد: در این دوره هم من این را اعتقاد خود قرار دادم. به گونه ای که هواداران من در حوزه انتخابیه پشت ماشین های خود «فقط خدا» نوشتند و یک یا علی دیگر. این هم شعار ستاد انتخاباتی من شده و تمام شهرستان هم ما را با عبارت« فقط خدا» می شناسند.

نماینده مردم سمیرم تاکید کرد: دلیل انتخاب این شعار نیز برای این بوده که اول و اخر و ظاهر و باطن فقط اوست و هر چه که خیر باشد اتفاق می افتاد و به گفته صریح قرآن، اگر شما تمام ثروت های زمین را هم خرج کنید نمی توانید دو قلب را به هم نزدیک کنید و این خداوند است که قلوب را به هم نزدیک می کند .

عمرانی در پایان تصریح کرد: دربحث انتخاباتی نیز موضوع به این صورت است و این خداوند است که می تواند قلوب را به هم نزیک و آراء را جمع کند. با این هدف که در این دوره انتخابات با هر نتیجه و هر اتفاقی که بیافتد چون خیر و مصلحت را درخواست کردیم، راضی به رضای خداوند هستیم و امیدواریم آنچه رقم بخورد که خداوند خیرش را در آن قرار داده و مردم از آن رضایت داشته باشد.