تاریخ انتشار: ۱۷:۰۳:۲۶, ۱ اسفند ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خراسان جنوبی

در پس برخی بازی های سیاسی اخلاق به فراموشی سپرده شده است

اخلاق عنصر ضروری برای کارها اعم از فردی و عمومی است. امروزه در پس برخی بازی های سیاسی اخلاق به فراموشی سپرده شده است. از همین رو باید جهت احیای اخلاق در فضای کشور تلاش کرد.
مهندس محمدعلی قوی کاندید نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه قائنات و زیرکوه در دیدار با مردم منطقه چاهک در خصوص پیشینه و عملکرد خود گفت: در این مدت تجربه اندوزی کردم. افتخارم این است که در گذشته کشاورزی و چوپانی کرده ام، این تجربه باعث شده که نیازهای مردم را بیشتر احساس کنم. شما زحمتکشان و وارثان این مملکت هستید. خدا عده داده که شما را حاکمان زمین گرداند. 


وی در خصوص شعار انتخاباتی خود گفت: شعار اولیه ای ما معیشت است. خراسان جنوبی و منطقه قائنات و زیرکوه و روستاهای اطراف آن بسیار نیازمند و محروم هستند. در عین حال مردم بسیار کم توقعی دارند که با کمترین امکانات احساس خوشبختی می کنند. همدلی و وحدت شما باعث افتخار است. از همین رو شعار معیشت برای حمایت از حقوق شما عزیزان است. در هر کسوتی که باشم خود را نماینده کوچک شما در پایتخت می دانم.

این کاندید ادامه داد: شعار بعدی من عقلانیت است. در اسلام داریم یک ساعت تفکر بهتر از صد سال عبادت است. بیشتر تصمیمات کشور احساسی است. این در حالی است که عقلانیت باید پایه اصلی اقدامات و تصمیمات باشد. رهبری نیز در این خصوص فرمودند به اصلح رای دهید. با مطالعه رای دهید.


قوی تاکید کرد: سومین شعار ما اخلاق است. همچنانکه رسالت اصلی بعثت پیامبر نیز اخلاق است. اخلاق عنصر ضروری برای کارها اعم از فردی و عمومی است. امروزه در پس برخی بازی های سیاسی اخلاق به فراموشی سپرده شده است. از همین رو باید جهت احیای اخلاق در فضای کشور تلاش کرد.

وی در پایان با اشاره به لزوم حضور مردم در انتخابات به عنوان مبنای اقتدار نظام گفت: مسئولین باید تعهد داشته باشند، البته در کنار تعهد، تخصص نیز باید ملاک عمل قرار گیرد. لذا مردم باید به کسانی رای دهند که تعهد و تخصص داشته باشند.