تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱:۲۸, ۳۰ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خراسان جنوبی

رأی امروز شما بالاترین خدمت به نگهداشت آرمان های انقلاب اسلامی است

رای شما رسالت دارد، رأی شما حق الناس است که در روز قیامت برای آن بازخواست خواهید شد. رأی امروز شما بالاترین خدمت به نگهداشت آرمان های انقلاب اسلامی است.
مهندس محمد علی قوی کاندید نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه قائنات و زیرکوه در سی و چهارمین مراسم سالگرد برادر شهیدش محمدحسن قوی در آرین شهر در مورد ضرورت حضور در انتخابات نکاتی را مطرح کرد.در این مراسم آقای مهندس قوی با ذکر خاطره ای از رشادت ها و شهادت هایی که در زمان 8 سال دفاع مقدس اتفاق افتاده بود، به معرفی خود پرداخت.

وی در اشاراتی کوتاه مردم آرین شهر را ستود و گفت: مردم آرین شهر امروز تکلیف خود می دانند که با حضور در انتخابات، راه شهدا را ادامه داده و ذخایر انقلابی را محفوظ دارند. این کاندیدای دوره دهم مجلس شورای اسلامی از مردم خواست که هدف از رأی دادن شان را انتخاب افراد کارکشته و انقلابی بدانند. افرادی که خدمت به مردم را رسالت خود دانسته و رنج روزگار آنها ر ا از پای درنیاورده است. 

قوی تاکید کرد: دوستان آرین شهری من از شما نمی خواهم که حتماً به من رأی دهید بلکه خواست من به عنوان یک برادر شهید و کسی که از سن 16 سالگی به جریانات انقلابی ورود داشته و بعد در آستانه جنگ تحمیلی به جبهه نبرد حق علیه باطل شتافته و بعد آن نیز در صحنه های مختلف حضوری فعال و دلسوزانه داشته، این است که رأی خود را محترم دانسته و فردی اصلح را انتخاب کنید.

وی افزود: رای شما رسالت دارد، رأی شما حق الناس است که در روز قیامت برای آن بازخواست خواهید شد.  رأی امروز شما بالاترین خدمت به نگهداشت آرمان های انقلاب اسلامی است. امروزی که ما در امنیت به سر می بریم باید کاری کنیم و  قدمی مهم برای حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب خود برداریم.این کاندید نمایندگی مجلس تصریح کرد: من نه اصولگرا و نه اصلاح طلبم من آمده ام تا به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کنم. آمده ام تا به مردم شهرم کمک کنم. 38 سال از انقلاب گذشته و ما برای حفظ آن بسیار زحمت کشیدیم. من امروز آماده ام به شما کمک کنم، آماده ام در عین حفظ آرمان های انقلابی،  تمام تلاش خود را برای ارتقای معیشت شما بکار گیرم.

قوی در پایان ضمن اشاره به حضور پرشور در انتخابات به عنوان مهم ترین وظیفه انقلابی مردم، تاکید داشت: حضور پرشور شما مشت محکمی به گستاخی های دشمنان خواهد بود. ضمن اینکه در عرصه داخلی انتخاب فرد اصلح می تواند  زمینه ارتقا و پیشرفت کشور را فراهم آورد، پس از شما همشهری های عزیز می خواهم نهایت دقت را در انتخاب نماینده و در واقع آینده کشور داشته باشید.