تاریخ انتشار: ۱۵:۵۹:۰۳, ۲۸ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خراسان جنوبی

حضور در انتخابات ضمن تامین امنیت، تهدیدات دشمنان را بی اثر خواهد کرد

حضور آحاد مردم و انگیزه انتخاباتی آنان به دور از تعصب حزبی و قومی علاوه بر تأمین امنیت کشور، نه تنها تهدیدهای دشمنان را بی‌اثر می‌کند، بلکه آنان را ناامید خواهد کرد.
مهندس محمد علی قوی متخصص فناوری اطلاعات و ارتباطات در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال در مورد ضرورت حضور مردم در انتخابات گفت: حضور آحاد مردم و انگیزه انتخاباتی آنان به دور از تعصب حزبی و قومی علاوه بر تأمین امنیت کشور، نه تنها تهدیدهای دشمنان را بی‌اثر می‌کند،  بلکه آنان را ناامید خواهد کرد.


وی افزود: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، مشارکت در عرصه انتخابات و رأی‌دهی فراتر از یک حق حقوقی و قانونی در نگاه دینی، به‌عنوان یک عمل عبادی و فریضه‌ای الهی به‌حساب می‌آید که در نتیجه نیاز به‌ قصد قربت دارد. 

این کارشناس تاکید کرد: با توجه به این مسائل حضور در انتخابات برای حفظ دستاوردهای انقلاب ضروری است و مردم فهیم ایران نیز کاملا به این ضرورت واقفند. به علاوه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای همچون سایر موارد یاس و نا امیدی در دشمنان ایران را به دنبال خواهد داشت.

قوی در پایان تصریح کرد: امید است مردم با توجه به همه سلیقه‌ها و جریان‌های سیاسی، با حضور در انتخابات عرصه را بر دشمنان این مرزوبوم تنگ کنند، چراکه همواره دشمنان تمام قوای خود را برای عدم حضور مردم در انتخابات جمع می‌کند و همچنین با مشارکت در انتخابات زمینه پیشرفت جامعه اسلامی را فراهم نمایند.