تاریخ انتشار: ۱۳:۲۱:۳۷, ۲۸ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خوزستان

ملاک انتخاب مردم عملکرد و اخلاق است نه بزرگ نمایی کاذب و غیرقابل دسترس

اگر در تبلیغات حریم مسایل اسلامی رعایت نشود، چگونه منتخب حافظ اسلام می شود. بر این اساس نباید به کسی توهین کرد. مردم ایران شعور سیاسی بالایی دارند. ملاک انتخاب مردم عملکرد و اخلاق است نه بزرگ نمایی کاذب و غیرقابل دسترس.
حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال در مورد ضرورت حفظ چارچوب های نظام در تبلیغات انتخاباتی گفت: انتخابات یک رقابت است، از همین رو هیچ تشکلی نباید به فکر نفی دیگری باشد، رقبای انتخاباتی با سعه صدر حقوق یکدیگر را رعایت نمایند. به جای تخریب در ارائه طرح هایی که منطبق با توانایی هایشان است، از رقیب خود پیشی گیرند.


وی افزود: هدف از انتخابات در نهایت حفظ اسلام است. اگر در تبلیغات حریم مسایل اسلامی رعایت نشود، چگونه منتخب حافظ اسلام می شود. بر این اساس نباید به کسی توهین کرد. مردم ایران شعور سیاسی بالایی دارند. ملاک انتخاب مردم عملکرد و اخلاق است نه بزرگ نمایی کاذب و غیرقابل دسترس.

 نماینده مردم شوشتر و گتوند تاکید کرد: قطعاً مردم تمایل دارند نماینده ای انتخاب شود که دوراندیش و آینده نگر باشد و به منافع ملی و مصالح کشور بیش از هر چیز توجه نماید. در تصویب قوانین اهل تشخیص باشد و با دقت نظر به طرح ‌ها و لوایحی رأی بدهد که موجب اعتلای نظام و ارزش های اسلامی گردد و همچنین گشایشی در مشکلات دولت و مردم در جهت پیشرفت و توسعه کشور ایجاد کند.

سادات ابراهیمی تصریح کرد: مردم علاقمندند نماینده ای انتخاب شود که در این شرایط حساس و گذار پس از بحران از دولت و رئیس جمهور منتخبشان به خوبی حمایت کند و یار و پشتیبان رئیس جمهور و مدیران اجرایی کشور باشد و البته در جای خود نظارت قانونمند، دقیق و عادلانه بر عملکرد دولت و دولتمردان داشته باشد تا از مسیر قانون و خدمت به مردم خارج نشوند.

 وی ادامه داد: طی ادوار مختلف ثابت شده که  مردم رعایت سلامت، پاکدستی، حفظ حقوق بیت المال، پرهیز از رانتخواری و ویژه خواری و باندبازی را یک اصل مهم می دانند و در انتخاب نماینده موردنظر خود ضمن بررسی سابقه و عملکرد نامزدها از انتخاب کسانی که زندگی سالم و شفافی نداشته اند و کرسی نمایندگی را سکویی برای کسب فرصت ها و موقعیت های دنیایی خود و نزدیکانشان می دانند، رأی نخواهند داد. و تلاش می نمایند مجلسی پاک، سالم و شایسته انسان های معتبر و مورداعتماد مردم تشکیل دهند. 

 نماینده مردم شوشتر و گتوند در پایان افزود: کاندیدا باید با لحاظ قرار دادن این مسائل، در روند تبلیغات اصول و ارزش های اسلامی را حفظ نمایند. چرا که مردم به خوبی بد و خوب را تشخیص می دهند.