تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱:۵۴, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خوزستان
نماینده مردم شوشتر و گتوند:

راهپیمایی 22 بهمن مقدمه ای با شکوه برای انتخابات 7 اسفند است

امسال دوشادوش هم به خیابان ها خواهیم آمد و مقدمه خوبی برای حماسه هفتم اسفند برپا خواهیم کرد تا بار دیگر دشمن مستکبر از جلوه ملت ایران متحیر بماند.
حجت السلام سید محمد سادات ابراهیمی عضو کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال درباره راهمیپمایی 22 بهمن گفت: فردا یک بار دیگر ملت همیشه در صحنه ایران به خیابان ها خواهند آمد و در امتداد شعائر انقلاب اسلامی شعار سر خواهند داد.وی در ادامه تاکید کرد: زیبایی اتحاد و همکاری این است که هم با حفظ اقتدار خود کاری کنیم که دشمن توان نفوذ در کشور را نداشته باشد و هم با حفظ ارزش های خود با تمامی کشورهای صلح جوی جهان در ارتباط باشیم. تفاوت 22 بهمن امسال با سال های پیش این است که تصور می شد ایران به دنبال سلاح هسته ای است اما امروز همه جهان بر خواسته صلح آمیز ملت ایران سر تعظیم فرود آورده و تسلیم اراده مردم ایران شده است.

نماینده مردم شوشتر با بیان این که هشت سال مقاومت در جنگ تحمیلی و 12 سال ایستادگی بر سر خواسته هسته ای نشان از اقتدار و جدیت ایرانیان مسلمان است خاطرنشان کرد: مردم ایران در 8 سال صدام بعثی را به زانو در آوردند و در 12 سال تحریم نیز از خواسته های خود مبنی بر انرژی هسته ای حق مسلم ماست کوتاه نیامدند لذا امروز همه جهان فهمید اگر ایرانی بخواهد کاری انجام دهد و آن کار منع ارزش برایش نداشته باشد به حق به آن دست خواهد یافت.

سادات ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: امسال دوشادوش هم به خیابان ها خواهیم آمد و مقدمه خوبی برای حماسه هفتم اسفند برپا خواهیم کرد تا بار دیگر دشمن مستکبر از جلوه ملت ایران متحیر بماند.