تاریخ انتشار: ۱۸:۱۵:۱۵, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خراسان جنوبی
ابراهیم تقی زاده:

حضور گستره مردم در راهپیمایی 22 بهمن در استمرار آرمان های انقلاب است

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اثبات کننده مقاومت مردم در استمرار آرمان های بنیانگذار انقلاب و مبارزه با ظلم و بیدادگری و نشان دهنده عظم و اراده جدی ملت غیور ایران خواهد بود.
دکتر ابراهیم تقی زاده کارشناس مسائل حقوقی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال در مورد راهپیمایی 22 بهمن گفت: 22 بهمن عرصه مهمی برای تجدید بیعت مردم و ملت با آرمان های امام خمینی، رهبر معظم انقلاب و اهداف انقلاب اسلامی است.


وی افزود: حضور مردان و زنان، کودکان و جوانان و تمام اقشار کشور در راهپیمایی فردا اثبات کننده مقاومت مردم در استمرار آرمان های بنیانگذار انقلاب و مبارزه با ظلم و بیدادگری و نشان دهنده عظم و اراده جدی ملت غیور ایران خواهد بود.

این کارشناس مسائل حقوقی  با توجه به ایستادگی ملت ایران در موضوع هسته ای و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در این خصوص تاکید کرد: با توجه به اراده ملت که در موضوع هسته ای توانست مقاومت انقلاب را به رخ جهانیان بکشاند امیدواریم دوران پسابرجام نیز نشان دهنده شکوه و عظمت انقلاب اسلامی باشد. 

تقی زاده در پایان خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی فردا مقدمه باشکوهی برای حضور در انتخابات 7 اسفند سال جاری خواهد بود. از همین رو مردم ایران بار دیگر به جهانیان ثابت خواهند کرد که همواره و در تمامی عرصه ها حضور فعال خواهند داشت و بر همین اساس نشان خواهند داد که در انتخابات 7 اسفند نیز حماسه دیگری خواهند آفرید.