تاریخ انتشار: ۱۳:۳۷:۲۴, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » آذربایجان شرقی
نماینده مردم بستان آباد:

22 بهمن تجلی گاه حضور ملت است

اتحاد و انسجام ملت ایران هر سدی را از سر راه بر می دارد، این مسئله یک موضوع اثبات شده است و هر ساله نیز به رخ استکبار کشیده خواهد شد.
غلامرضا نوری قزلجه نماینده مردم بستان آباد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال درباره حماسه یوم الله 22 بهمن گفت: انقلاب اسلامی طی 37 سال گذشته شرایط متفاوتی را گذرانده است، اما تنها چیزی که همیشه باقی مانده ایستادگی ملت ایران بر پای انقلاب است. 


وی ادامه داد: از ابتدایی ترین روزهای انقلاب بحران های کوچک و بزرگی در جای جای ایران به وجود آمد اما حضور مردم در صحنه هر توطئه ای را خنثی نمود که این به برکت انقلاب و مردم انقلابی است. 

عضو کمیسیون کشاورزی با بیان این که در زمان طاغوت کشور در جزئی ترین وسایل هم محتاج خارجی ها بود، خاطرنشان کرد: امروز روی پای خود ایستاده ایم و این ایستادگی و استقلال در بازوان پر اراده مردم ایران ریشه دوانده، دیگر نمی توانیم، برای ایرانی معنا ندارد، چه در حوزه نظامی و چه در حوزه های علوم مختلف ایران انحصار را شکسته و این انحصار شکنی تنها به برکت انقلاب ممکن شده است. 

نوری با تاکید بر این که 22 بهمن ویترینی از حضور مردم است، تصریح کرد: مردم ما در همه حال حضور دارند و این حضور سبب دلگرمی مسئولین نظام است اما 22 بهمن همانند یک ویترین گلچینی از تجلی حضور را به نمایش می گذارد که این خود برای استحکام نظام امری واجب است. 

وی در ادامه گفت: در طول سال رسانه های بیگانه نجوای تفرقه سر می دهند و لحظه ای که تصور می کنند موفق شده اند یا نقشه آنها عملی شده با آغاز دهه فجر دوباره ناامید شده و سر در گریبان می کنند. اتحاد و انسجام ملت ایران هر سدی را از سر راه بر می دارد، این مسئله یک موضوع اثبات شده است و هر ساله نیز به رخ استکبار کشیده خواهد شد.