تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰:۱۰, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » اصفهان
نماینده مردم سمیرم:

باید انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن با عظمت هرساله برگزار شود

انتخابات و راهپیمایی عرصه تجلی حضور مردم است، باید انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن با عظمت هرساله برگزار شود
سکینه عمرانی عضو کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال درباره حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: چشم جهانیان به حضور مردم در صحنه راهپیمایی دوخته شده است و این مسئله می تواند نمونه کوچکی از حضور مردم در جای جای صحنه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.


وی در ادامه گفت: دشمن تصور می کند ما در طول انقلاب از مواضع خود عقب نشینی کرده ایم در حالی که امروز نسل چهارم انقلاب بر سر کار آمده است و امروز  جوانانی که در زمان انقلاب به دنیا نیامده بودند پیشرو تر از نسل های قبل در مسیر انقلاب حرکت می کنند. 

نماینده مردم سمیرم در مجلس با تاکید بر این که انتخابات و راهپیمایی دو عرصه تجلی حضور مردم است خاطرنشان کرد: دشمن در طول 37 سال می خواست که مسیر مردم را از حکومت جدا کند اما اشتباه او این بود که مردم و حکومت چنان در هم آمیخته اند که حیات هر دو به هم وابسته است . بارها تلاش شده است تا حضور مردم در انتخابات و یا در مناسبت های ملی کم رنگ شود اما هر زمان تلاش دشمن بیشتر بود حضور مردم جدیت بیشتری داشت. 

عمرانی با بیان این که باید مثل همیشه نام ایران را بر بلندای جدان فریاد کنیم گفت: در روز 22 بهمن توجه همه جهان به ایران است و من این توجه جهانی را فرصتی طلایی می دانم برای فریاد کشیدن ارزش ها و اعلام خواسته های ملت ایران. ملت ایران در هر زمان صلح جویی، برابری و اتحاد را فریاد زده است و با حضور خود در مراسمات و راهمپیمایی ها علیه استکبار شعار سر داده است. لذا امیداریم امسال هم شاهد صحنه های با شکوه و با عظمت مانند سال های گذشته باشیم.