تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰:۱۰, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » قزوین

روند اجرایی پروژهای مسکن مهر قزوین مطلوب است

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از پروژه مسکن مهر شهرک مهرگان از روند اجرایی طرح ابراز رضایت کرد.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از پروژه مسکن مهر شهرک مهرگان از روند اجرایی طرح ابراز رضایت کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، محمد پژمان از بخش‌های مختلف مسکن مهر شهرک مهرگان بازدید و اظهار کرد: با وجود پیشرفت‌های خوبی که در مسکن مهر استان صورت گرفته ولی نباید به همین انداز بسنده کرد.

وی افزود: هنوز با درجه مطلوب فاصله‌داریم و همه باید تلاش کنیم بهترین‌ها را برای مردم فراهم کنیم و دولت نیز تمام توان خود را در جهت تکمیل پروژه مسکن مهر گذاشته است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: دولت باید در جهت انتقال مردم از کلان‌شهرها و مراکز شهری به حاشیه شهرها اعتبار و منابعی خاصی تخصیص دهد تا نقاط سکونتی حومه‌ای به محلی برای زندگی مطلوب برسد.

پژمان اضافه کرد: باید تلاش شود مردم راغب به سکونت در این سکونتگاه‌ها شوند و پذیرفته نیست در حوزه زیرساختی، حمل‌ونقل و ایمنی در این‌گونه شهرک‌ها مردم دچار مشکل شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: باید به‌گونه‌ای عمل شود که مردم بدون هرگونه استرس و اضطرابی با آرامش در این شهرک‌ها زندگی کنند.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در پایان تأکید کرد: در اجرای پروژه مسکن مهر همدلی و مشارکت نیاز است و موضوعات نباید تفکیک بین دستگاهی شود و همه باید وارد شوند تا کار به نحو احسن پایان یابد.