تاریخ انتشار: ۱۷:۱۸:۱۵, ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » زنجان

اجرای 18 برنامه به مناسبت آغاز دهه فجر در ماهنشان

فرماندار ماهنشان از اجرای 18 برنامه به مناسبت آغاز ایام‌‏الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
فرماندار ماهنشان از اجرای 18 برنامه به مناسبت آغاز ایام‌‏الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، سعید صفری اظهار داشت: زنگ انقلاب صبح امروز و همزمان با سراسر کشور در شهرستان ماهنشان نیز نواخته شد.

وی با اشاره به اینکه در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب امام جمعه شهر ماهنشان و مسئولان شهرستانی حضور داشتند، تصریح کرد: دیدار با ائمه جمعه ماهنشان و دندی از دیگر برنامه‎ها بود که امروز در این شهرستان اجرایی شد.

فرماندار شهرستان ماهنشان برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر دندی را از دیگر برنامه‎های پیش‎بینی شده این شهرستان برای ایام دهه فجر عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه نیز همزمان با 12 بهمن در شهر دندی افتتاح شد.

صفری با اشاره به اینکه اجرای برنامه‏‌های هنری از جمله تئاتر از دیگر برنامه‎های پیش‎بینی شده محسوب می‏‌شود، اضافه کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی نیز طی ایام‌‏الله دهه فجر از دیگر برنامه‏‌هایی بود که همزمان با آغاز این ایام‌‏الله اجرا شده است.

وی به تهیه و توزیع بروشور با موضوع دهه فجر در شهرستان ماهنشان اشاره کرد و افزود: اهدای لوح تبریک به متولدین 12 و 22 بهمن نیز از دیگر اقدامات به شمار می‎رود.

فرماندار شهرستان ماهنشان گلباران با بیان اینکه مزار شهدا توسط اساتید و دانشجویان یکی از مهم‏ترین برنامه‌‏های پیش‎بینی شده برای دهه فجر است که امروز در شهر ماهنشان انجام شد، ادامه داد: طی برنامه‎ریزی‎های صورت گرفته مسابقات فوتسال نیز برای ایام‌‏الله دهه فجر پیش‎بینی شده بود که همزمان با 12 بهمن ماه در این شهر برگزار شد.

صفری به برگزاری مسابقات اسب‌دوانی همزمان با روز آغازین ایام‏‌الله دهه مبارک فجر در شهرستان ماهنشان اشاره کرد و بیان داشت: اجرای این مسابقات در ساحل دریاچه خندقلو پیش‌‏بینی شده بود.

وی نواختن زنگ انقلاب در کانون جوانان پیرو ولایت را در شهرستان ماهنشان از دیگر برنامه‎های مورد نظر برای دهه فجر عنوان کرد.

فرماندار ماهنشان همچنین برگزاری کارگاه توجیهی در حوزه علمیه امام باقر (ع) این شهرستان را از دیگر برنامه‏‌های مهم و پیش‎بینی شده برای ایام‌‏الله دهه فجر اعلام کرد و افزود: این کارگاه توجیهی نیز همزمان با نخستین روز دهه فجر اجرا شد.