تاریخ انتشار: ۱۶:۱۶:۴۷, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خوزستان

افتتاح 14 پروژه در ایام دهه‌فجر در رامهرمز

فرماندار رامهرمز از افتتاح و بهره‌برداری از 14 پروژه در ایام دهه‌فجر در این شهرستان خبر داد.
فرماندار رامهرمز از افتتاح و بهره‌برداری از 14 پروژه در ایام دهه‌فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، مصطفی سمالی اظهار کرد: در ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان پروژه‌های مختلفی به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها در زمینه‌های عمرانی، آموزشی، رفاهی، شهرسازی و آسفالت خواهد بود که در سطح شهر و برخی از روستاهای شهرستان مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

فرماندار شهرستان رامهرمز تصریح کرد: برای اجرایی شدن این پروژه‌ها بیش از 14 میلیارد تومان از محل منابع اعتباری استانی، شهری و روستایی هزینه شده است و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها بخشی از مشکلات مردم مرتفع خواهد شد.

وی افزود: افتتاح مرکز سی‌تی‌اسکن، تکمیل ساختمان آموزش عالی سلامت، دبیرستان نجمه بخش رودزرد و بهره‌برداری از پنج کیلومتر جاده چهار خطه رامهرمز به بهبهان از جمله این طرح‌هاست.

سمالی همچنین گفت: 16 کیلومتر جاده‌های آنتنی روستایی، 80 واحد مسکن مهر خود مالک، بهره‌برداری از ایستگاه آتش‌نشانی رامهرمز از دیگر طرح‌های قابل افتتاح خواهد بود.

فرماندار رامهرمز در پایان گفت: بهره‌برداری از آسفالت معابر روستای سوخته، بهره‌برداری از آبیاری تحت فشار در بخش کشاورزی و پنج کیلومتر شبکه و 120 انشعاب پراکنده شهری و روستایی از دیگر طرح‌های مورد افتتاح هستند.