تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵:۵۷, ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » ایلام

بهره‌برداری از 190 پروژه عمرانی در ایلام در دهه‌ فجر

معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: در دهه‌ فجر امسال 190 پروژه با اعتبار 178 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید که از این تعداد 38 پروژه ملی، 63 پروژه تسهیلاتی و 89 پروژه استانی هستند.
معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: در دهه‌ی فجر امسال 190 پروژه با اعتبار 178 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید که از این تعداد 38 پروژه ملی، 63 پروژه تسهیلاتی و 89 پروژه استانی هستند.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، «شاپور پولادی» اظهار کرد: در دهه‌ی فجر امسال 190 پروژه در استان بااعتبار 178 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید که از این تعداد 38 پروژه ملی، 63 پروژه تسهیلاتی و 89 پروژه استانی هستند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 35 پروژه در شهر ایلام، 9 پروژه در حوزه‌ی شهرداری‌ها، 5 پروژه کشاورزی، 7 پروژه خوداشتغالی، 6 پروژه در حوزه‌ی راه و 6 پروژه نیز در حوزه‌ی آب و فاضلاب خواهد بود، خاطرنشان کرد: در این ایام 20 پروژه‌ی جدید بااعتبار 17 میلیارد تومانی در بخش‌های مختلف کشاورزی، عمران شهری و منابع طبیعی کلنگ‌زنی خواهد شد.

معاون عمرانی استانداری ایلام در خصوص طرح‌های مقابله با سیل گفت: اجرای طرح‌های مختلف برای مقابله با سیلاب توسط شهرداری ایلام، اداره کل منابع طبیعی و شرکت آب منطقه‌ای و پروژه‌های بزرگ آبخیزداری در محدوده‌ی دره‌ی ارغوان و تونل آزادی در حال انجام است.

پولادی از در دست اقدام بودن مطالعاتی در خصوص مسیل‌ها برای کاهش خطرات ناشی از سیلاب خبر داد.