تاریخ انتشار: ۱۸:۵۹:۳۵, ۷ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » هرمزگان

بهره برداری از ۴۵ پروژه عمرانی دهه فجر در میناب

فرماندار ویژه میناب از بهره برداری از ۴۵ پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در میناب خبر داد.
فرماندار ویژه میناب از بهره برداری از ۴۵ پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در میناب خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از مهر، علیرضا پاکدامن در نشست هماهنگی برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر در میناب با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی و لزوم حفظ ارزش های انقلاب توسط آحاد ملت، اظهار داشت: نظام اسلامی ایران ثمره خون هزاران شهید انقلاب و دفاع مقدس است.

وی حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب و تلاش در تحکیم پایه‌های نظام اسلامی را وظیفه همگان دانست و گفت: امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان و رهبری شجاع در تمام صحنه ها پیروز و سربلند است.

فرماندار ویژه میناب در ادامه با تشریح فعالیت های صورت گرفته در راستای گرامیداشت برنامه های دهه فجر، از تشکیل کمیته ده گانه در میناب خبر داد و گفت: برنامه های دهه فجر در میناب با شکوه هر چه تمام برگزار می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همدلی و همزبانی مردم و مسئولان را اساس برنامه‌های دهه فجر در میناب دانست و اظهار داشت: تمام برنامه ها باید به گونه ای باشد که روح امید در مردم تقویت شود.

پاکدامن با تاکید بر این مطلب که برنامه های ویژه دهه فجر باید رویکردی مردمی و انقلابی داشته باشد، افزود: برنامه‌های دهه فجر در بخش های مختلف باید با حضور حداکثری اقشار مختلف مردم و با شکوه‌تر از گذشته برگزار شود.

معاون استاندار هرمزگان در ادامه از بهره برداری بیش از ۴۵ پروژه عمرانی، خدماتی  و تولیدی همزمان با دهه فجر در میناب خبر داد و گفت: این پروژه ها طی آئینی با حضور مسئولان کشوری و استانی به بهره برداری می رسد.

پاکدامن اعتبار این پروژه ها را بالغ بر۵۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد و اظهار داشت: تکمیل بزرگراه میناب به بندرعباس، پارک بانوان، کتابخانه عمومی، مرکز بهداشتی و درمانی، سالن ورزشی، مدرسه، خانه بهداشت، مرغداری و خط تولید پودر کیک از مهمترین پروژه هایی است که دهه فجر در میناب به بهره برداری می رسد.

فرماندار ویژه میناب اضافه کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، برگزاری جشن ازدواج ۳۰۰ زوج جوان، ارائه خدمات بهداشتی رایگان برای شهروندان، برگزاری همایش علمای اهل سنت، ارائه خدمات دامپزشکی رایگان برای کشاورزان و دامداران و تحویل شش دستگاه تراکتور با آورده مالی کمتر از دو نیم میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد از دیگر برنامه های دهه فجر در میناب است.