تاریخ انتشار: ۱۸:۵۷:۳۷, ۷ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » هرمزگان

بهره برداری از شش پروژه حوزه فنی و اجرایی راه و شهرسازی هرمزگان

مدیر اجرایی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از افتتاح شش پروژه استانی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه فنی و اجرایی خبر داد.
مدیر اجرایی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از افتتاح شش پروژه استانی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه فنی و اجرایی خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از مهر، روح الله محسن زاده در نشستی با خبرنگاران ضمن گرامیداشت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، این ایام را فرصتی جهت نمایش اقتدار عزت ایران اسلامی دانست و افزود: پیام پروژه های دهه فجر تلاش برای آبادانی کشور است که نشان می دهد همه مسئولان برای اعتلای فرهنگ انقلاب اسلامی و نمایش جایگاه ویژه آن بین کشورهای جهان تلاش می کنند.

وی در ادامه به بهره برداری از پروژه های تکمیل شده حوزه مدیریت فنی اشاره کرد و اظهار داشت: همزمان با دهه فجر امسال شش پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۹ میلیارد و ۹۵۰ میليون ریال در استان هرمزگان به بهره برداری می رسد.

محسن زاده با بیان اینکه پروژه های مذکور توسط اداره کل راه و شهرسازی احداث شده و پس از تکمیل برای بهره برداری در اختیار ارگان های مربوطه قرار می گیرد، افزود: همه این پروژه ها با اعتبار راه و شهرسازی در شهرستان ها احداث شده است.

مدیر اجرایی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان در تشریح جزئیات پروژه های قابل افتتاح در ایام پیروزی انقلاب اسلامی گفت: یکی از پروژه های شاخص قابل افتتاح ساختمان فرمانداری پارسیان با مساحت یکهزار و ۶۴۴ متر مربع است.

محسن زاده تصریح کرد، برای احداث این پروژه اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۱۷۰میلیون ریال هزینه شده است.

مدیر اجرایی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان همچنین از بهره برداری کتابخانه عمومی شهرستان میناب خبر داد و افزود: این کتابخانه یک هزار و ۵۷ متر مربع زیربنا دارد که برای احداث آن ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی به بهره برداری دیگرپروژه شاخص راه و شهرسازی در حوزه فنی و اجرایی اشاره کرد و گفت: با تلاش های صورت گرفته مرکز آموزش فنی و حرفه ای با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال احداث شده که  دو هزار و ۱۱۴ متر مربع زیربنا دارد.

محسن زاده همچنین به افتتاح دو فرهنگسرا در شهرهای رویدر و تنب بزرگ اشاره کرد بیان داشت: با افتتاح این پروژه ها گام بزرگی در افزایش سرانه فرهنگی این مناطق برداشته شده است.