تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰:۲۵, ۷ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » سمنان

رشد 180 درصدی تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد سمنان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان گفت: تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه از سال 93 تاکنون با رشد 180 درصدی همراه بوده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان گفت: تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه از سال 93 تاکنون با رشد 180 درصدی همراه بوده است.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، شاهرخ رنجبر بهادری در نشست هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی، با اشاره به حرکت رو به توسعه دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در حوزه تحصیلات تکمیلی، اظهار کرد: این رشد نتیجه تلاش، ممارست و پیگیری‌های مداوم، سخت‌کوشانه و همدلانه مجموعه دانشگاه طی این دو سال بوده است.

وی افزود: اداره دانشگاه در واحد سمنان یک مقوله شورایی است و بر پایه خرد جمعی و تشریک مساعی انجام می‌گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان گفت: در طی مدت دو سال گذشته تلاش کردیم تا با استفاده از نظرات کارکنان، اعضای هیئت ‌علمی و دانشجویان، بهترین تصمیمات را برای دانشگاه و پیشبرد اهداف دانشگاه بگیریم و نتیجه آن رشد و توسعه همه‌جانبه و فراگیری است که امروز شاهد آن هستیم.

وی به رشد چشمگیر تحصیلات تکمیلی طی دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌هایی که انجام گرفت، موفق شدیم تا در حوزه تحصیلات تکمیلی دانشگاه به رشدی بالغ‌بر 180 درصد دست یابیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بیان کرد: در سال 92 دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به همراه علوم و تحقیقات سمنان در مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی‌ارشد و دکتری) در مجموع دارای 28 رشته تحصیلی بود که این تعداد امروز به 79 رشته رسیده است که این رشد در مجموع بسیار قابل توجه و تقدیر است.

رنجبر بهادری گفت: با توجه به این افزایش و حضور دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی باید خدمات و رفتار کارکنان دانشگاه نیز مطابق با شأن دانشجویان ارتقا یابد.

وی افزود: در حوزه آموزش کیفیت خدمات آموزشی و علمی بسیار حائز اهمیت است و باید خدمات دانشگاه در خور دانشجوی کارشناسی‌ارشد و دکترا باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به پروژه‌های عمرانی دانشگاه اشاره کرد و گفت: پروژه‌های عمرانی ناتمام، میراث گذشته دانشگاه است و باید به هر شکل ممکن تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.

همچنین در جلسه اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه ضمن استماع پیشنهادات و نقطه نظرات حاضران در سالن، به برخی از سؤالات کارکنان حاضر در جلسه پاسخ دادند.