تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶:۳۷, ۷ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » بوشهر

اجتماع نخبگان و متخصصین حوزه انرژی استان بوشهر

اجتماع نخبگان و متخصصین استان بوشهر در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی به میزبانی منطقه ویژه پارس برگزار می‌شود.
اجتماع نخبگان و متخصصین استان بوشهر در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی به میزبانی منطقه ویژه پارس برگزار می‌شود.

به گزارش اعتدال به نقل از مهر، رئیس پژوهش و فناوری منطقه ویژه پارس گفت: گردهمایی نخبگان، سرآمدان، ممتازین، فناوران، کارآفرینان و صنعتگران فعال حوزه انرژی استان بوشهر به منظور شناسایی، ایجاد شبکه و توانمندسازی سرآمدان این حوزه و ایجاد تعامل هرچه بیشتر میان آنها و نهادهای اجتماعی و به عنوان حرکتی در راستای ایجاد فرصت رشد و شکوفایی بر پایه تنوع استعدادهای نخبگان و به‌منظور ایجاد جامعه نخبگانی مطلوب هشتم بهمن ماه در مرکز همایش های خلیج فارس منطقه ویژه پارس(عسلویه) برگزار می‌شود.

خشایار پورمحمد شاهینی تصریح کرد: این همایش با همکاری مشترک سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار می‌شود.

 رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور از ظرفیت های عظیم نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی هسته­‌ای، انرژی های نوین و تجدید پذیر مانند فناوری دریایی بهره می برد و استفاده مطلوب از این پتانسیل ها بدون تربیت و هدایت نیروی انسانی ممتاز و مستعد امکان پذیر نیست.

رضا آذین اضافه کرد: تحقق جامعه مطلوب نخبگانی در گرو شناسایی نخبگان محقق می‌شود تا با برنامه‌ریزی در راستای هدایت، زمینه برای به‌کارگیری و اثرگذاری ایشان در جامعه فراهم شود.