تاریخ انتشار: ۱۷:۱۴:۲۲, ۷ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » بوشهر

احداث ۲ بیمارستان جدید در بوشهر

استاندار بوشهر گفت: به منظور توسعه زیرساخت‌های سلامت استان، دو بیمارستان جدید در بوشهر احداث می‌شود.
استاندار بوشهر گفت: به منظور توسعه زیرساخت‌های سلامت استان، دو بیمارستان جدید در بوشهر احداث می‌شود.

به گزارش اعتدال به نقل از مهر، مصطفی سالاری در نشست بررسی وضعیت اراضی ملی برای اجرای طرح‌های عمرانی رفاهی و گردشگری استان بوشهر اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌ها به عنوان یکی از مطالبات مهم مردم است که در این راستا تلاش ویژه‌ای داریم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای توسعه بخش سلامت در استان بوشهر اضافه کرد: توجه ویژه‌ای به بهبود شاخص‌های سلامت در استان بوشهر داریم و در این زمینه اجرای طرح‌های بهداشتی و درمانی و همچنین توسعه زیرساخت‌ها را در دستور کار داریم.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: به منظور توسعه زیرساخت‌های سلامت استان، دو بیمارستان جدید در بوشهر احداث می‌شود که این موضوع باعث افزایش تخت‌های بیمارستانی در استان و بهبود وضعیت ارائه خدمات تخصصی درمانی می‌شود.

وی توسعه گردشگری را به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های اولویت‌دار استان بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: در این راستا توسعه زیرساخت‌های گردشگری همچون ایجاد دهکده‌های گردشگری را در دستور کار داریم.

سالاری بیان کرد: دهکده گردشگری بوشهر در زمینی به مساحت ۸۵ هکتار در حال اجرا است که سهام این دهکده در اختیار همیاری شهرداری‌ها قرار می‌گیرد و تکمیل این دهکده نقش مهمی در افزایش رضایت‌مندی مردم خواهد داشت.

وی از تلاش برای اجرای طرح‌های فرهنگی تفریحی و تاریخی در عمارت تنگستانی بوشهر خبر داد و گفت: این عمارت از ابنیه تاریخی استان بوشهر است که محلی برای مبارزه با استعمار در زمان شهید رئیسعلی دلواری و یارانش بوده است.

استاندار بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح ظرفیت‌های بالای استان پرداخت و اضافه کرد: یکی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر، پارس جنبوی است که نقش مهم در تولید ناخالص ملی و اقتصاد کشور دارد.