تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳:۵۳, ۶ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » خراسان شمالی

افتتاح 530 طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر در خراسان شمالی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: 530 طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر در استان آماده افتتاح شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: 530 طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر در استان آماده افتتاح شد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، محمدحسین علی‌نیا به خبرنگاران اظهار کرد: برای اجرای طرح‌های دهه فجر در خراسان شمالی در مجموع بیش از هزار و 760 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بیان داشت: اعتبار این طرح‌ها از محل اعتبارات ملی، استانی، تسهیلات تامین و صرف شده است که این طرح‌ها در بخش‌های راهسازی، گازرسانی، کشاورزی، عمران روستایی و ورزشی است.

به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی، طرح‌های آماده بهره‌برداری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به مناسبت ایام‌الله دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه 530 طرح عمرانی آماده افتتاح در استان، به تدریج در این ایام بهره‌برداری خواهد شد، بهره‌برداری از این طرح‌های عمرانی را باعث ارتقای شاخص‌های توسعه استان دانست.

علی‌نیا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: به طور حتم دهه فجر بهترین فرصت به منظور ارائه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم کشورمان است.

استان خراسان شمالی دارای هشت شهرستان بوده که بر اساس برنامه قرار است تا طرح‌های دهه فجر هر شهرستان‌ها به صورت متمرکز با حضور یکی از معاونان استاندار و مسئولان محلی افتتاح شوند.