تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹:۲۹, ۶ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » اردیبل

راه‌اندازی درمانگاه تخصصی دانشکده علوم پزشکی خلخال

فرماندار خلخال گفت: درمانگاه تخصصی دانشکده علوم پزشکی خلخال با 11 پزشک متخصص فعال شد و در خدمت بیماران شهرستان خلخال است.
فرماندار خلخال گفت: درمانگاه تخصصی دانشکده علوم پزشکی خلخال با 11 پزشک متخصص فعال شد و در خدمت بیماران شهرستان خلخال است.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، علی نظری شیخ احمد در بازدید از درمانگاه تخصصی دانشکده علوم پزشکی خلخال اظهار کرد: درمانگاه تخصصی دانشکده علوم پزشکی خلخال در محل بیمارستان قدیم خلخال در خیابان شهید مظفر عزیزی با 11 پزشک مجرب و متخصص در حال فعالیت است.

وی ضمن ابراز رضایت از فعالیت دانشکده علوم پزشکی استان و خلخال گفت: نهایت قدردانی را از مدیریت دانشکده علوم پزشکی استان داریم و زحمات زیادی در خصوص سرعت بخشی به تجهیز این درمانگاه از سوی مسئولین استانی و شهرستانی در حوزه سلامت کشیده شده است.

فرماندار خلخال یادآور شد: محیط و فضای این درمانگاه در مکان بسیار مطلوبی قرار گرفته که استاندارد بوده و برای تردد سالخوردگان مطلوب است و در تلاش هستیم علاوه بر 11 پزشک متخصص در تخصص‌های دیگر نیز نیاز بیماران خلخال رفع شود و بیماران مجبور نباشند با سفرهای خارج از شهرستان برای درمان خود متحمل هزینه شوند.

نظری شیخ احمد در بازدید از قسمت‌های مختلف درمانگاه تخصصی بیمارستان خلخال بیان کرد: در حال حاضر برای بیماران در حوزه ارتوپدی، بیماری‌های زنان، مغز و اعصاب، اطفال، داخلی، قلب، روانپزشک، جراحی، گوش و حلق و بینی، چشم پزشک، پوست و در آینده‌ای نزدیک پزشک متخصص ارولوژی و سونوگرافی خانم نیز در شهرستان خلخال در همین درمانگاه در خدمت مردم قدرشناس خلخال خواهد بود.

این مسئول از حس رضایت خدمات حوزه سلامت در زمان دولت تدبیر و امید ابراز خرسندی کرد و افزود: یکی از اصلی‌ترین بخش‌ها و اولویت‌های دولت تدبیر و امید نگاه به حوزه سلامت و خدمت در زمینه ارائه خدمات پزشکی، بیمارستانی و دارویی بوده که نظیر این خدمات اکنون در تمامی فضاهای بیمارستان شهرستان و مراکز درمانی مشاهده می‌شود.

رئیس کارگروه سلامت شهرستان خلخال ادامه داد: کاهش هزینه‌های درمان از مهمترین مشکلات مردم بوده که انجام یافته و خدمات دولت تدبیر و امید همچنان ادامه دارد.

نظری شیخ احمد از زحمات رئیس دانشکده علوم پزشکی و کارکنان زحمتکش این مجموعه تقدیر کرد.

وی یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های این درمانگاه را نزدیک بودن به مرکز شهر و پوشش سطح وسیع بیماران دانست.