تاریخ انتشار: ۰۷:۱۶:۲۰, ۵ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » آذربایجان غربی

بهره‌‌مندی 440 روستای آذربایجان‌غربی از نعمت گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی از بهره‌‌مندی 440 روستای این استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی از بهره‌‌مندی 440 روستای این استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، منصور صادقیان اظهار داشت: آذربایجان‌غربی در راستای گازرسانی به مناطق روستایی و شهری یکی از استان‌های موفق کشور است که امسال نیز گام‌های موثری در این زمینه برداشته شده است.

وی از شبکه‌گذاری یک هزار کیلومتری گاز در استان آذربایجان‌غربی خبر داد و تصریح کرد: اجرای عملیات گازرسانی در این استان روند رو به رشدی دارد و این روند در سال‌های آینده و ایام باقی مانده سال نیز تداوم خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی از افزایش سه برابری شبکه گذاری گاز در استان نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد و اذعان داشت: با توجه به اقدامات انجام گرفته، 54 روستای آذربایجان‌غربی امسال از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

این مسئول با اشاره به تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز طبیعی، اظهار داشت: از ۲ هزار و 761 روستای موجود در استان، 440 روستای آذربایجان‌غربی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند و یا عملیات اجرایی در آنها در دست اقدام است.

وی ادامه داد: به دلیل موقعیت جغرافیایی و با توجه به هزینه‌بر و زمان‌بر بودن عملیات گازرسانی به برخی روستاها و شهرهای تازه تاسیس، در گازرسانی به این مناطق دچار مشکل می‌شویم.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی بر تخصیص به موقع اعتبارات تاکید کرد و گفت: برای اینکه در اجرای پروژه‌های عمرانی شرکت گاز به توفیق برسیم نیازمند تخصیص به موقع اعتبارات هستیم.