تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶:۲۳, ۳ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » مرکزی

راه‌اندازی سامانه حقوق شهروندی راه و شهرسازی در استان مرکزی

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: همزمان با گرامیداشت سی و هفتین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سامانه جدید حقوق شهروندی موسوم به «شهراه» در این استان راه‌اندازی می‌شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: همزمان با گرامیداشت سی و هفتین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سامانه جدید حقوق شهروندی موسوم به «شهراه» در این استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، مجید نصرالله‌نژاد اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان در راستای برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در راستای ارتقاء شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین بزرگداشت دهه فجر با توجه به منویات مقام معظم رهبری 22 برنامه شاخص را در حوزه فرهنگی و اطلا‌ع‌رسانی به منظور اجرا در دستور کار دارد.

وی با اشاره به ویژگی‌های پروژه‌های پیش‌بینی شده این اداره کل در دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگی، اجتماعی و اطلاع‌رسانی اضافه کرد: بازدید و تکریم از کارکنان شاهد و ایثارگر شاغل و بازنشسته مجموعه، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، تزئین و فضاسازی و آذین‌بندی ساختمان‌های اداری، استقرار سامانه جدید حقوق شهروندی موسوم به «شهراه»، برگزاری میزگرد و مصاحبه مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی مدیران و روسای ادارات تابعه با موضوع تبیین دستاوردهای راه و شهرسازی بخشی از این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی افزود: نصب صد تابلو بنر جدید با موضوع هشدارهای ایمنی و فرهنگسازی رانندگان عبوری از محورهای استان با هدف کاهش سوانح جاده‌ای، بازدید خبرنگاران و همچنین دانش‌آموزان از پروژه‌های راهداری در سراسر محورهای استان و همچنین مرکز مدیریت راه‌ها مستقر در اداره کل راه و شهرسازی از اهم برنامه‌های در دست اقدام کارگروه‌های فرهنگی اجتماعی و پایگاه بسیج حمزه سیدالشهدا اداره کل راه و شهرسازی است.

نصرالله‌نژاد گفت: در راستای بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر و با توجه به روزشمار اعلامی از سوی استانداری مرکزی، برنامه‌های دیگری از قبیل برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع شناخت تاریخ انقلاب اسلامی و همچنین مسابقات ورزشی در دو گروه بانوان و آقایان شاغل در مجموعه و خانواده‌های معظم آنان پیش‌بینی شده است که این برنامه با شرکت فعال و خودجوش کارکنان و خانواده‌های معظم آنان در راهپیمایی سراسری و دشمن‌شکن 22 بهمن خاتمه می‌یابد.