تاریخ انتشار: ۲۳:۰۱:۱۴, ۳ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » مازندران

افتتاح 39 پروژه عمرانی در بابل

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد گرامی‌داشت دهه‌فجر شهرستان بابل گفت: به‌مناسبت دهه‌فجر 39 پروژه عمرانی در بابل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد گرامی‌داشت دهه‌فجر شهرستان بابل گفت: به‌مناسبت دهه‌فجر 39 پروژه عمرانی در بابل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، مهدی بادی‌کناریبیان داشت: پروژه‌های قابل افتتاح این شهرستان در زمینه راه روستایی، آب و فاضلاب روستایی، جهاد کشاورزی، نوسازی مدارس، گازرسانی، شهرداری‌ها و احداث استخر است.

وی با اشاره به اینکه با اعتبار 295 میلیارد ریال این 39 پروژه شهرستان افتتاح می‌شود، افزود: بزرگ‌ترین پروژه شهرستان احداث استخر غدیر با اعتبار 7 میلیارد و 600 میلیون ریال است.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد گرامی‌داشت دهه‌فجر شهرستان بابل لازمه اصلی اجرای برنامه‌های دهه‌فجر به نحو احسن را مشارکت‌های مردمی در این برنامه‌ها و جشن‌ها برشمرد و افزود: این میسر نمی‌شود مگر با ایجاد تنوع و خلاقیت در اطلاع‌رسانی که سبب جلب مشارکت بیشتر مردم به‌ویژه نسل جوان می‌شود.

وی افزود: یکی از عناصر مشارکت مردم استفاده از تبلیغات و رسانه است که در این باره با تنوع بخشی و ایجاد خلاقیت در اطلاع‌رسانی و سایر برنامه‌ها می‌توان زمینه حضور تمام اقشار مردم در مراسم دهه‌فجر را مهیا کرد.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد گرامی‌داشت دهه‌فجر شهرستان بابل تصریح کرد: اهمیت اطلاع‌رسانی در دنیای کنونی آن‌گونه است که امروز دشمنان نظام و ولایت سعی دارند با ابزارهای مختلف ذهن جوانان ما را نسبت به انقلاب تغییر داده و آنچه را که خودشان به آن مایل هستند ترویج دهند که در این زمینه نقش اصحاب رسانه بسیار پررنگ و حیاتی است.

بادی‌کناری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیشتر اعضای این کمیته را خبرنگاران و اصحاب رسانه تشکیل می‌دهند می‌توانیم با بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات نو و جدید علاوه بر تدوین برنامه کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی، سایر کمیته‌ها را نیز از این نظرات بهره‌مند سازیم.

وی در پایان تهیه و درج گزارش‌های خبری خدمات انقلاب در رسانه‌های شهرستان به‌ویژه خبرگزاری‌ها، پخش کلیپ‌های انقلابی از شبکه استانی، پوشش مناسب خبری مراسم مختلف دهه‌فجر توسط خبرگزاری‌ها و نشریات استانی و کشوری، برگزاری نشست‌های خبری، مصاحبه‌های مردمی توسط خبرنگار صدا و سیما، ارسال پیامک‌های انقلابی توسط روابط عمومی ادارات برای شهروندان، فضاسازی مناسب توسط شهرداری‌ها و همچنین آموزش و پرورش در مدارس را از برنامه‌های این کمیته برشمرد.