تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶:۵۰, ۳ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » لرستان

طرح تحول سلامت کار بسیار بزرگی است

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: طرح تحول سلامت کار بسیار بزرگی است.
نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: طرح تحول سلامت کار بسیار بزرگی است.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سیداحمد میرعمادی در آیین انعقاد تفاهم‌نامه ساخت هزار تخت بیمارستانی در لرستان فی‌مابین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء و دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته امروز شاهد یک کار بزرگ در حوزه سلامت استان هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، لزوم ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران را مطرح کردن آن به‌ عنوان الگوی پیشرفت، امنیت و سلامت در دنیا دانست و بیان کرد: همه قدرت‌های جهان به این نتیجه رسیده‌اند که ایران قدرت‌مندترین کشور در منطقه است.

وی ادامه داد: علاوه‌ بر به‌ دست آوردن موفقیت‌های بسیار در زمینه‌های مختلف، امروز شاهد یک تحول بنیادین در بحث سلامت هستیم.

امام‌ جمعه خرم‌آباد، کشور ایران را از نظر امر پزشکی در دنیا بی‌همتا بیان کرد و گفت: عدالت اجتماعی به این معناست که خدمات و کارهای نظام به دورترین نقاط کشور فرستاده شود.

وی اضافه کرد: توجه به روستاها و مردم عشایری یک کار بزرگی است و در حوزه ساخت مراکز بهداشتی در این مناطق، اقدامات جدی باید صورت بگیرد.

میرعمادی با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم در لرستان، بزرگ‌ترین پروژه‌ها را ساخته است، مطرح کرد: خوشبختانه تحریم و کمبود اعتبارات نتوانسته است در امر پیشرفت و توسعه استان، تأثیر منفی بر جای بگذارد.

انتهای پیام/2304/ذ20/ظ1004

http://fna.ir/LERDUV