تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴:۲۸, ۱ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » زنجان

یکی از اولویت‌های مهم دولت یازدهم حمایت از واحدهای تولیدی است

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: یکی از اولویت‌های مهم دولت یازدهم حمایت از واحدهای تولیدی است.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، احمد غریوی در جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان زنجان ضمن تبریک موفقیت تیم دیپلماسی کشور در به فرجام رساندن برجام اظهارداشت: یکی از اولویت‌های مهم دولت یازدهم حمایت از واحدهای تولیدی است و در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید برای افزایش ظرفیت تولید واحدهای تولیدی و صنعتی، برنامه‌ریزی لازم را انجام داده است، اضافه کرد: در این راستا جلسات مشترک برگزار و تصمیمات مربوط اتخاذ شده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه  اجتماعی استان زنجان با تاکید بر همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی در زمینه کمک به واحدهای تولیدی بیان کرد: مدیران با راهکارهای قانونی، به تعطیل نشدن واحدهای تولیدی استان کمک کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه باید همه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با همدلی و سعه صدر در کمک به واحدهای تولیدی تلاش کنند، گفت: با اتخاذ راهکارهای قانونی، در ایام پایانی سال هیچ واحد تولیدی تعطیل نخواهد شد.

این مسئول با تاکید بر تلاش برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی در استان خاطرنشان کرد: تعطیلی واحدهای تولیدی می تواند افزایش بیکاری و به دنبال آن، ناهنجاری‌های اجتماعی به همراه داشته باشد، پس مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نهایت همکاری را با واحدهای صنعتی داشته باشند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه  اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه پیش‌بینی‌ها بیانگر آن است که شرایط پساتحریم شرایط ویژه‌ای را رقم خواهد زد، گفت: همین امر موجب توسعه و رونق بنگاه‌های اقتصادی، تولیدی، صنعتی و کشاورزی و به تبع آن حرکت به سوی ریشه‌کنی فقر و بیکاری و کنترل تورم خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان تلاش خواهند کرد با هماهنگی و همکاری مطلوب و شایسته در راستای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید که اصلی‌ترین هدف آن رفع موانع تولید و ایجاد حفظ اشتغال است، حرکت کنند.

 مدیرکل تعاون کار و رفاه  اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه رونق پایدار اقتصادی و نیز افزایش صادرات غیر نفتی دو محوری است که مورد توجه دولت بوده است، گفت: در این راستا تلاش شده است تا با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و نیز توجه به کسب و کارهای خرد و خانگی گام برداشته شود.