تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵:۰۷, ۲ بهمن ۱۳۹۴
صفحه استان ها » اردیبل

آغاز سومین جشنواره زمستانی سرعین

سومین جشنواره زمستانی با هدف توسعه گردشگری و خروج ار گردشگری تک فصلی با حضور هنرمندان کشوری و علاقمندان در سرعین آغاز شد.
سومین جشنواره زمستانی با هدف توسعه گردشگری و خروج ار گردشگری تک فصلی با حضور هنرمندان کشوری و علاقمندان در سرعین آغاز شد.

به گزارش اعتدال به نقل از مهر، فرماندار سرعین در آئین افتتاح این جشنواره ملی و منطقه ای از تعریف جشنواره های متعدد با عناوین و محوریت های مختلف گردشگری، ورزشی و... برای توسعه گردشگری این شهرستان خبر داد.

عاطف ناصری با تاکید بر اینکه باید برای توسعه گردشگری و جذب گردشگر در تمام فصول سال برای سرعین بازنگری صورت گیرد، متذکر شد: در این راستا الزامی است که به مناسبت های مختلف و در فصول غیر پیک گردشگری جشنواره های مختلفی را در این شهرستان اجرا کنیم.

وی برگزاری جشنواره های گردشگری را کلید رشد و توسعه گردشگری سرعین دانست و یادآور شد: نباید فراموش کنیم که این شهرستان جزو شش منطقه قطب گردشگری کشور بوده و باید هم راستا با این ویژگی تلاش های مناسبی صورت گیرد.

فرماندار سرعین برگزاری جشنواره با محوریت های مختلف را پاسخی برای سلایق گردشگران برشمرد و ادامه داد: این جشنواره ها بویژه جشنواره زمستانی به دلیل وجود ظرفیت های بسیار خوب می تواند سرعین را در کشور و در سطح بین المللی مطرح سازد.

وی تداوم همه ساله جشنواره را از مهمترین ارکان تحقق این مهم و معرفی این شهرستان به عنوان قطب جدید گردشگری زمستانی اعلام کرد و بیان داشت: امروز جشنواره سرعین با پشت سر گذاشتن دو دوره در کشور شناخته شده است و این نتیجه تکرار آن است.

ناصری تاکید کرد که تعامل، هماهنگی و همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی در رونق جشنواره زمستانی سرعین و بویژه در دستیابی به اهداف آن بسیار مهم و حیاتی است.

در مراسم افتتاح این جشنواره هنرمندان سینما و تلویزیون کشور از جمله مهران رجبی بازیگر فیلم و سریال، بهمن هاشمی مجری تلویزیونی، رحیم شهریاری خواننده آذری زبان و... حضور داشته و به هنرنمایی پرداختند.

با وجود برگزاری این مراسم در هوای ابری و سرد و نیز وزش شدید باد استقبال گسترده مردم و گردشگران را به همراه داشت.